Nowości

Elfa: Jeden system, wiele możliwości

28.08.2012

Czy istnieje sposób na przechowywanie ubrań, który sprawdzi się przez lata? Bez wątpienia tak. To szwedzki system elfa The Perfect Match!

Elfa: Jeden system, wiele możliwości

System pomoże opanować gromadzące się nie tylko ubrania, ale i książki, płyty oraz inne drobiazgi. Nawet jeśli dziś jesteś niezależnym singlem, a w przyszłości staniesz się rodzicem, elfa The Perfect Match wciąż będzie Ci towarzyszyć. Ujednolicone rozmiary koszy i półek, umożliwią dowolne rozbudowywanie systemu jako garderoby, biblioteki czy miejsca na zabawki.

Propozycja elfa The Perfect Match to nowe rozwiązanie w zakresie przechowywania, które dopasuje się do Twoich potrzeb i Twojego stylu życia. Mocowane na szynach kosze wraz ramami, wieszaki na spodnie oraz półki na buty mają tę samą szerokość (60 cm), dzięki czemu wszystkie moduły doskonale do siebie pasują. Ustawienie elementów można dowolnie modyfikować dostosowując do indywidualnych potrzeb. Umożliwia to optymalne zagospodarowanie posiadanej przestrzeni oraz ewentualną rozbudowę systemu w przyszłości.

Rozwiązanie elfa to szwedzkie systemy do przechowywania, przeznaczone do samodzielnego montażu. Zestawy koszy, półek i wieszaków pomieszczą niemalże wszystko, co może znaleźć się w domu. Ubrania, zabawki czy pamiątki z wakacji będą zawsze na swoim miejscu. Systemy do przechowywania elfa opierają się na mocowanych do ściany stelażach, do których montowane są poszczególne elementy. Systemy można złożyć samodzielnie, gdyż ich instalacja nie wymaga specjalistycznych narzędzi i wyjątkowych umiejętności.

W zależności od wariantu, montowanie może odbywać się standardowo (pionowe listwy mocowane są do ściany) lub w systemie wieszanym, w którym wystarczy przykręcić do ściany tylko górną szynę poziomą i na niej założyć pozostałe listwy pionowe.  W przypadku dużych powierzchni wybrać można także wersję wolnostojącą- freestanding. Producent oferuje dwa warianty designerskie: dla minimalistów - ascetyczna elfa Classic, dla lubiących luksus - prestiżowa elfa Décor. Każdy z wariantów będzie mógł służyć przez lata, niezależnie od zmian w wystroju wnętrza

Źródło: Elfa

Więcej