Nowości

Nowość Kuchinox: durszlak wielu możliwości

09.02.2018

Kuchinox wprowadził do oferty durszlak z silikonu, który stanie się świetnym sprzymierzeńcem gotowania, ze względu na swoje szerokie zastosowanie.

Co jest plusem, jeśli chodzi o właściwości użytkowe silikonu?  Po pierwsze duży zakres temperatur, w których może pracować, sięgający od – 40 do aż 260 stopni C. Dzięki temu durszlak silikonowy Kuchinox znakomicie nadaje się nie tylko do odcedzania makaronu czy ziemniaków z wrzącej wody, ale może być też znakomitym pomysłem na rozmrażanie produktów.

Kuchinox wprowadził do oferty durszlak z silikonu, który stanie się świetnym sprzymierzeńcem gotowaniaCo go wyróżnia? Durszlak został stworzony z przeznaczeniem mocowania na zlewozmywaku. Dzięki regulacji bocznych wysięgników można go dostosować do każdej wielkości komory zlewu, na którym zostanie osadzony. Wysięgniki mocowania osiągają maksymalną rozpiętość 61 cm, dzięki czemu może być umieszczany również na zlewach bardzo dużych rozmiarów.

Durszlak silikonowy Kuchinox można złożyć do formy całkowicie płaskiej, co Jest z tworzywa całkowicie odpornego na przywieranie i wchłanianie zapachów potrawpowoduje, że łatwo go przechować nawet w niewielkiej przestrzeni małej kuchni. Dodatkową zaletą jest to, że wykonany jest z tworzywa całkowicie odpornego na przywieranie i wchłanianie zapachów potraw. Dzięki temu nie tylko można bez problemu zostawić na jego powierzchni produkty bez obawy o przyklejenie, ale też rozmrażać, np. ryby nie bojąc się o to, że przesiąknie ich zapachem.

Durszlak nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Można go myć w zmywarce lub ręcznie ciepłą wodą i płynem do naczyń. Nie zużywa się, nie wyciera i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Rozmiar po całkowitym złożeniu - 28 x 41 x 2 cm; cena to 64 zł.

Więcej informacji na www.kuchinox.pl

źródło i zdjęcia: Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Nowość Kuchinox: durszlak wielu możliwości

Firma powiązana:

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Telefon 42 715 41 33
www.kuchinox.pl

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Zobacz produkty: