Nowości

Nowa kolorystyka tynków i farb elewacyjnych Lakma SAT

09.08.2012

Profesjonalne wykończenie elewacji to dobrze dobrane materiały, ale również trafny wybór kolorów. Obserwując zmieniające się potrzeby rynku, firma Lakma SAT wprowadza więc zupełnie nową kolorystykę tynków i farb elewacyjnych.

Dla ułatwienia wyboru odpowiedniej barwy, nowa oferta kolorystyczna połączona jest z odświeżoną jakością wzorników.

Reagując na ulegające zmianom potrzeby klientów producent chemii budowlanej Lakma SAT wprowadza zupełnie nową kolorystykę tynków strukturalnych klasycznych, tynków natryskowych i farb elewacyjnych. 71 dostępnych do tej pory odcieni kolorystycznych zostaje zastąpionych przez 96 zupełnie nowych kolorów. Wprowadzone barwy to odcienie z jednej strony modne i zgodne z aktualnymi trendami w projektowaniu fasad, z drugiej zaś kolory ponadczasowe.

Zmiana kolorystyki tynków i farb wynika z obserwacji zainteresowania naszych klientów, a także opinii profesjonalistów zajmujących się budownictwem i architekturą. Staramy się szybko reagować na zmieniające się zapotrzebowanie rynku, ciągle udoskonalając i unowocześniając naszą ofertę. Stąd też nowa, zgodna z aktualnymi trendami kolorystyka – mówi Bartłomiej Cholewa, Kierownik Działu Marketingu, Lakma SAT

Nowa jakość wzorników

Szeroka paleta barw umożliwia swobodny wybór pozwalający na doskonałe dopasowanie koloru do otoczenia, pokrycia dachowego i ram okiennych. Odpowiednio dobrana barwa może również podkreślić walory budynku, a także pokazać indywidualny charakter jego mieszkańców. Kluczem w doborze odcienia jest często precyzyjny wzornik, odzwierciadlający faktyczny wygląd elewacji. Dlatego też, wprowadzenie 96 nowych kolorów połączone jest z wymianą wzorników kolorystycznych.

Odświeżone wzorniki przestawiające dostępną paletę kolorów tynków oraz farb Lakma SAT są nowoczesne, przejrzyste i wyjątkowo trwałe. Kompozycje kolorystyczne pokazane są w formie próbek imitujących rzeczywisty wygląd elewacji, co ułatwia wyobrażenie efektu końcowego, a więc i trafny wybór odcienia.

Źródło: Lakma

Więcej

Firma powiązana:

Lakma

Telefon 033 852 66 01
www.lakma.pl
lakma@lakma.com

Lakma