Nowości

Z ceramicplus Villeroy & Boch masz więcej czasu na przyjemności

30.07.2012

Chcesz mieć więcej czasu dla siebie? Marzysz o ograniczeniu domowych obowiązków do minimum? Jeśli tak, to będziesz zachwycona rozwiązaniem, jakie proponuje Villeroy & Boch.

Ceramicplus to idealnie gładkie szkliwo, którym pokryto zlewozmywaki, umywalki, misy ustępowe oraz wybrane kolekcje płytek. Dzięki niemu ich powierzchnia jest chroniona przed nalotem i dłużej pozostaje czysta. Usuwanie zabrudzeń jest łatwiejsze i aż 10 razy szybsze niż w przypadku tradycyjnego szkliwa. Dlatego teraz masz więcej czasu na swoje pasje...

Cel: mieć więcej czasu dla siebie i być eko

Metoda: Produkty Villeroy & Boch z technologią ceramicplus w Twoim domu

Zwykła ceramika pokryta jest mikroskopijnymi porami, w których gromadzą się zanieczyszczenia dające się usunąć tylko silnymi środkami czyszczącymi. Natomiast na powierzchni ceramicplus od Villeroy & Boch kropelki wody łączą się ze sobą w duże cząsteczki i cienkimi strumieniami spływają po ściankach. Po drodze zbierane są drobne osady, a ponadto nie pozostają ślady kropel.

Dlatego nawet po kilku dniach, Twoja ceramika w kuchni i łazience wciąż pozostaje czysta i higieniczna. Wystarczy regularnie przecierać ceramicplus - najpierw wilgotną, a następnie suchą miękką i niepowodującą zarysowa ściereczką. Nie potrzebujesz już silnych detergentów, które zanieczyszczają środowisko i wymagają dużej ilości wody dla dokładnego ich spłukania, a ponadto sprzątasz rzadziej i szybciej!

Zgodnie z wynikami badań przeprowadzonych przez Villeroy & Boch, potrzebujesz 10 razy mniej czasu na czyszczenie i zużywasz 10 razy mniej środków chemicznych oraz 10 razy mniej wody. Twój dom jest bardziej ekologiczny, a Ty masz więcej czasu dla siebie. Czy już wiesz, jak wykorzystasz czas i pieniądze zaoszczędzone dzięki ceramicplus od Villeroy & Boch?

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch