Nowości

Design z pomysłem. Nowa tablica SMART od VOX

10.01.2018

Pospieszne poszukiwanie kluczy przed wyjściem z domu czy długopisu i choćby kawałka kartki do zapisania ważnej wiadomości. Te problemy zna każdy z nas. Ale teraz można je z łatwością rozwiązać dzięki nowej tablicy SMART od VOX, której sprytny design ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Akcesoria, które uzupełniają tablicę, są takie same jak przy drzwiach SMARTNiezależnie od tego, jakim metrażem dysponujemy, problem z organizacją przestrzeni i przechowywaniem pojawia się zawsze i wszędzie. A rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, dziwnym trafem gubią się najczęściej. Klucze, telefon, okulary, notes, kalendarz i – przede wszystkim – wiadomości pozostawione dla innych domowników. Odpowiedzią na te problemy jest sprytnie i mądrze zaprojektowana tablica SMART od marki VOX. Z jej pomocą będziemy mogli cieszyć się perfekcyjnie zorganizowaną przestrzenią, w której wszystko ma swoje miejsce.

Tablica SMART od VOX to sprytny, wygodny i atrakcyjne wizualnie sposób na przechowywanie podręcznych rzeczy. Inspiracją do jej stworzenia były personalizowane drzwi SMART, które dzięki praktycznym dodatkom mogą zmieniać swój wygląd i funkcje. Akcesoria, które uzupełniają tablicę, są takie same jak przy drzwiach SMART. Wśród nich znajdują się pojemniki (małe i duże), organizery i paski filcowe, kalendarz z metalową płytą na magnesy, lustro, wieszaki, reling z haczykami, plan lekcji, a nawet tarcza do lotek. Tablica znajdzie więc zastosowanie nad biurkiem w gabinecie, w pokoju dziecięcym, w korytarzu czy przy drzwiach wyjściowych. Może wypełnić niezagospodarowane dotąd przestrzenie na ścianach i drzwiach oraz stać się miejscem nie tylko na przechowywanie przedmiotów, ale też na zapisywanie ważnych informacji, planów i wiadomości. Tablica może stanowić element komplementarny wobec drzwi SMART i tworzyć z nimi spójną stylistycznie całość, ale też stać się samodzielnym elementem wystroju, który ożywi przestrzeń i pozwoli ją lepiej wykorzystać.
Można ją zamontować w pionie lub w poziomie i uzupełnić o wybrane akcesoria
Tablica SMART daje wolność wyboru. Można ją zamontować w pionie lub w poziomie i uzupełnić o wybrane akcesoria – dopasowane do naszych potrzeb, preferencji i pomieszczenia. Instalacja oraz wymiana akcesoriów jest wyjątkowo łatwa, dzięki prostemu systemowi śrub. Można ją modyfikować i uzupełniać w każdym momencie. Tablica dostępna jest w wymiarach 105 x 45 cm i w uniwersalnym białym kolorze, a śruby – w kolorze białym i czarnym. Produkt można znaleźć na stronie vox.pl oraz w wybranych salonach VOX z ofertą drzwi i podłóg.

źródło i zdjęcia: VOX

Design z pomysłem. Nowa tablica SMART od VOX

Firma powiązana:

VOX

Telefon 61 812 10 01
www.vox.pl
profile@vox.pl

VOX
Zobacz produkty: