Nowości

ARDO - Pierwsza samoobsługowa zamrażarka z systemem No Frost

03.09.2009

ARDO wprowadza na polski rynek nowy model zamrażarki szufladowej typu No Frost z systemem pracy bezszronowej. Zamrażarka FRF30SAE marki ARDO to nowoczesne, bardzo wydajne urządzenie o pojemności 184l, które jednorazowo w ciągu 24 godzin może zamrozić 16 kg artykułów spożywczych.

Niewątpliwą zaletą oraz cechą wyróżniającą nową zamrażarkę ARDO jest funkcja automatycznego odszraniania, dzięki czemu nie trzeba jej rozmrażać. To przełom w technologii produkcji zamrażarek.

Istotną cechą nowej zamrażarki ARDO jest również wydajność. Zamrażarka zużywa jedyne 0,75 kWh na dobę. Jest więc wysoko energooszczędna i odznacza się klasą oszczędności A+, co ma duże znaczenie nie tylko dla kieszeni klientów, ale również dla ochrony środowiska.

Wydajność oraz atrakcyjność zamrażarki ARDO wzbogacają System Antibacteria, czyli tzw. powłoka z jonizowanego srebra, którą pokryte są wewnętrzne ścianki urządzenia. Pomaga ona utrzymać zamrażarkę w czystości, a przechowywane produkty spożywcze na dłużej zachowują świeżość.

Dodatkowo, w wyposażeniu występuje czynnik chłodzący R600a obniżający głośność urządzenia oraz wydłużający jego okres eksploatacji.

ARDO prezentuje zamrażarkę w kolorze naturalnej bieli, co idealnie podkreśla klasyczny charakter otoczenia.

Szczegóły na temat produktu na stronie www.ardo.com.pl.

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo