Nowości

Teais poleca Aplijun - pistolet do fugowania

08.12.2017

Aplijun to najbardziej odpowiednie narzędzie do nakładania zapraw i materiałów wypełniających dylatacje lub styki, fugi płytek ceramicznych na ścianach lub posadzkach, spoiny cegieł klinkierowych lub zapraw do mocowania kotew.

Główne zalety: szybkość i łatwość aplikacji, równomiernie miesza zaprawy, zachowuje jakość materiału, doskonale i ściślej wypełnia szczeliny powodując większą trwałość uszczelnień, powoduje oszczędność czasu, brak konieczności pracochłonnego czyszczenia powierzchni po wykonaniu prac, powoduje znaczne oszczędności i pełne wykorzystanie materiału.

Żadna firma wykonawcza do tej pory nie policzyła jeszcze strat zmarnowanego materiału do fugowania i strat spowodowanych czasem koniecznym na mycie płytek po fugowaniu. To znaczne straty i poniesione niepotrzebnie dodatkowe koszty i stracony czas można by przeznaczyć na realizację dalszych robót. Ponadto istotny jest czynnik psychologiczny dla pracowników, którzy mają komfort wykonywanych czynności, nie tracą czasu na mycie i sprzątanie, dodając do tego jakość i precyzję wykonania prac, wniosek jest jeden: sprzęt APLIJUN to niezbędne narzędzie firm układających płytki lub wykonujących ściany elewacyjne, ogrodzenia z klinkieru, a inwestycja w APLIJUN każdej firmie zwróci się już po tygodniu używania.

źródło i zdjęcia: Phoenix Distribution

Teais poleca Aplijun - pistolet do fugowania
Zobacz produkty: