Nowości

Intercasa prezentuje baterie w czerni

06.12.2017

Ponadczasowa czerń wkracza do naszych domów w wielkim stylu. Ciemne baterie w subtelnej matowej wersji to łazienkowy "must have" każdego miłośnika nowoczesnego designu.

Czarna bateria umywalkowa to świetna alternatywa dla srebrnych, wypolerowanych na wysoki połysk modeli. Za każdym razem dodaje łazience oryginalności i nowoczesnego wyglądu. Nie ważne, czy zestawimy ją z umywalką w tym samym kolorze, czy zdecydujemy się na kontrastowe połączenie czarnego z białym. Szczególnie dobrze wypada w prostych, minimalistycznych aranżacjach, "męskich" łazienkach i loftowych przestrzeniach.

Ponadczasowa czerń wkracza do naszych domów w wielkim stylu

Potencjał ciemnych barw już dawno dostrzegł włoski producent GESSI, proponując eleganckie baterie w czarnych, matowych wykończeniach. Łazienkowa armatura w kolorze głębokiej czerni uzupełnia niemal każdą kolekcję - począwszy od kultowych serii Goccia i Cono, a skończywszy na nowszych projektach, takich jak Rettangolo K czy Via Manzoni.

Ciemne baterie w subtelnej matowej wersji to łazienkowy "must have" każdego miłośnika nowoczesnego designu

Perfekcyjnie wykonane baterie GESSI to dowód na to, że czerń zawsze prezentuje się stylowo - zarówno na światowych wybiegach, jak i w domu. Producent daje możliwość wyboru między prostymi formami a fantazyjnymi kształtami. W ofercie znajdziemy, m.in. modne baterie przypominające swoim wyglądem spadającą kroplę wody oraz leżące na sobie kamienie.

Perfekcyjnie wykonane baterie GESSI to dowód na to, że czerń zawsze prezentuje się stylowo

źródło i zdjęcia: Intercasa

Intercasa prezentuje baterie w czerni

Firma powiązana:

Intercasa

Telefon 608 346 370
www.intercasa.pl, www.intercasa.com.pl
home@intercasa.pl

Intercasa
Zobacz produkty: