Nowości

Fusion Goods - symbioza stali i porcelany: - dodatki do wnętrza od Villeroy & Boch

17.07.2012

Istnieją materiały, które wyróżnia ponadczasowe piękno – to szlachetna biel porcelany czy chłodny błysk stali. Teraz Villeroy & Boch połączył je w plastycznych i płynnych kształtach akcesoriów wnętrzarskich – Fusion Goods. Kolekcję wyróżniają biomorficzne kształty i wyjątkowa jakość.

Jak sprawić, aby  jadalnia czy salon zyskały nowe oblicze? Wystarczy wybrać dla nich wyjątkowe dekoracje. Duży porcelanowy talerz z metalową podstawą o organicznych, nieregularnych kształtach można postawić na ławie czy dużym stole. Będzie pełnić rolę praktycznej patery na owoce albo ozdoby, która przyciągnie zarówno smakoszy, jak i amatorów dobrego wzornictwa. 

Na suszone owoce, orzechy czy pestki dyni, najlepiej wybrać porcelanową misę. Jest ona podzielona na trzy segmenty o różnej wielkości, dlatego jednocześnie można serwować na niej kilka rodzajów smakołyków.

W linii Fusion Goods znajdziesz też praktyczne miseczki do dipów. Są dostępne w trzech wielkościach i mają stalowe pokrywki, które w razie potrzeby mogą spełniać funkcję talerzyków. Miseczki mają owalny kształt delikatnie nawiązujący do trójkąta, dlatego  można tworzyć z nich dekoracyjne kompozycje. 

Do eleganckiego serwowania dań i przekąsek wybierz tacę z kolekcji Fusion Goods. Posiada ergonomiczne uchwyty, dlatego jest praktyczna i wygodna w użyciu.

Wyjątkowy nastrój we wnętrzu stworzysz dzięki świecznikom i podgrzewaczom z kolekcji Fusion Goods. Dzięki organicznym kształtom, stanowią one niebanalny gadżet do salonu, jadalni, ale też do pokoju kąpielowego.

Miłośnicy kwiatów zapewne zdecydują się na wazony Fusion Goods. Są one dostępne w trzech rozmiarach i mają podobny kształt, dlatego doskonale wyglądają zarówno razem jak i osobno, rozstawione w różnych częściach salonu.

Dopełnieniem kolekcji akcesoriów Fusion Goods jest stalowa ramka do zdjęć o wymiarze 10 x 15 cm, którą możesz postawić lub też przymocować do ściany w pionie i w poziomie.

Wszystkie elementy kolekcji Fusion Goods są wykonane z najlepszej jakości materiałów porcelany i stali nierdzewnej. Można je myć w zmywarce.

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch