Nowości

Nowe serie baterii Roca

02.09.2009

Na polski rynek weszły trzy nowe serie baterii Roca. Są to retro-awangardowa kolekcja Betap, minimalistyczna i pełna młodości Singles-Pro oraz uniwersalna i ponadczasowa Monodin-N.

Najważniejszą kwestią technologiczną baterii Roca jest „mechaniczne serce” czyli ceramiczna głowica, która zapewnia szybki, precyzyjny, a przy tym bardzo cichy przepływ wody.

Kolekcja Betap

Ta kolekcja jest dziełem Antonio Bullo, światowej sławy projektanta ceramiki łazienkowej i baterii. Na kolekcję Betap składa się sześć chromowanych baterii, które charakteryzuje awangardowy styl.

Są jednocześnie bardzo nowoczesne i pasują do chłodnych, minimalistycznych wnętrz, a zarazem w stylu retro, co jest szczególnie widoczne w kształcie charakterystycznych geometrycznych kurków.

Zawory ceramiczne, w które wyposażone są baterie Betap są wyjątkowo wytrzymałe, bezawaryjne oraz odporne na odkształcenia i zmęczenie. Dzięki wyjątkowej szczelności urządzenia, woda z obrotowej wylewki nie kapie i jest zamykana za pomocą ¼ obrotu kurka.

Betap to doskonałe uzupełnienie ceramiki łazienkowej Roca z serii Dama Senso Compacto & Square, Khroma i  Hall. W skład kolekcji wchodzą: baterie umywalkowe, wannowo-natryskowe oraz bidetowa.

Kolekcja Singles-Pro – przyjemne uzależnienie

Singles-Pro to mini seria baterii charakteryzujących się nie tylko minimalistyczną, pełną młodości linią, ale także wyjątkową innowacyjnością. Za sterowanie ilością wypływającej wody odpowiada głowica progresywna, która pozwala na ustawienie właściwej temperatury wody zmieszanej.

Urządzenie sterowane jest za pomocą uchwytu działającego w płaszczyźnie pionowej, a siła strumienia zależy od kąta jego odchylenia. Po przekroczeniu kąta 110 stopni temperatura wypływającej wody zmienia się w ciepłą.

Takie rozwiązanie pozwala znacznie ograniczyć ilość zużywanej wody nawet o 25 procent w porównaniu z tradycyjnymi bateriami, a co za tym idzie – oszczędzać energię. Seria Singles-Pro składa się z baterii umywalkowej sztorcowej niskiej i wysokiej. Niewielkie urządzenia doskonale pasują do małych przestrzeni kąpielowych, idealnie komponują się z ceramiką łazienkową Roca w stylu trendy, m.in. z umywalkami Element czy Diverta.

Kolekcja Monodin-N – uniwersalne piękno w łazience i kuchni

12 chromowanych urządzeń z kolekcji Monodin-N wyposażono w niezawodne głowice ceramiczne oraz systemy ograniczenia maksymalnej temperatury i dwie strefy wypływu wody – ekonomiczną i komfortową. Do baterii Monodin-N Roca rekomenduje kolekcję ceramiki łazienkowej Giralda. W skład serii wchodzą baterie umywalkowe, umywalkowo-zlewozmywakowe, bidetowe, wannowo-natryskowe, natryskowe  oraz zlewozmywakowe.

Roca, jako jeden z niewielu producentów baterii, zajmuje się wytwarzaniem każdego z jej elementów m. in. korpusu baterii i głowic. Dzięki temu ma możliwość ścisłej kontroli wszystkich etapów procesu produkcji, a tym samym udzielania dziesięcioletniej gwarancji na szczelność głowic ceramicznych oraz pięcioletniej gwarancji na korpus i jakość powierzchni chromowanych baterii. Baterie Roca gwarantują wyjątkowo długotrwałą radość użytkowania.

Więcej informacji na stronie www.roca.pl.

Firma powiązana:

Roca

Telefon 0 801 88 7622
www.roca.pl
biuro@roca.pl

Roca