Nowości

Strefa kolorów Frames by Franke – płyta Lightboard FS

20.11.2017

Innowacyjny system urządzeń kuchennych Frames by Franke zaskakuje przemyślanymi funkcjami i detalami. Projektanci Frames by Franke wykorzystują zaawansowane technologie, by stworzyć urządzenia intuicyjne, przyjazne i bardzo uniwersalne.

Projektując ten rewolucyjny system kuchenny, składający się z 44 elementów skupili się też na kolorach, które odgrywają istotną rolę w postrzeganiu wnętrza. Ciekawym urządzeniem w zestawie jest stylowa płyta, przypominająca tablet – Lightboard FS.

System urządzeń kuchennych Frames by Franke tworzą: okap, piekarnik, płyta indukcyjna lub grzewcza oraz zlewozmywak z baterią. Niecodziennym uzupełnieniem tego zestawu jest płyta Lightboard FS, która precyzyjnie dopasowana jest do komory zlewozmywaka.

W dzień płyta Lightboard FS może służyć, jako waga. Wygląda delikatnie, ale odmierza precyzyjnie składniki o wadze aż do 10 kg. Świetnie sprawdza się jako deska do krojenia – za pomocą miękkiej silikonowej nakładki Lightboard staje się wygodną i uniwersalną przestrzenią roboczą. Płyta jest wodoodporna i przystosowana do kontaktów z żywnością.

Wieczorem, dzięki zmieniającym się kolorom oświetlenia, którymi możemy sterować w zależności od nastroju i przygotowanych posiłków – zmieniamy kuchnię w intrygujące miejsce. Gdy zapraszamy gości na przyjęcie lub potrzebujemy stworzyć niezwykły nastrój, wystarczy postawić kieliszki z szampanem na płycie LIGHTBOARD FS, a wyświetlacz nada im niezwykły efekt, bo drinki będą efektowanie oświetlone.

Płyta Lightboard FS stanowi idealne uzupełnienie kolekcji urządzeń kuchennych Frames by Franke, które dostępne są w kolorze czarnym i szampan. Ten drugi kolor jest hitem tegorocznej jesienni, gdyż doskonale komponuje się zarówno z drewnianą, jak i kolorową kuchenną zabudową.

W świecie Frames by Franke użytkownik jest dyrygentem, który rozwija swoją kulinarną kreatywność i adaptuje oświetlenie do swoich potrzeb. Potwierdza to także ambasador marki Franke:

– "Niezwykle istotny jest dla mnie kolor. Postrzegam go jako muzykę, gdyż potrafi zmienić nastrój pomieszczenia." – mówi Marc Thorpe projektant z Nowego Yorku, który korzysta w swojej kuchni z urządzeń kuchennych Franke

źródło i zdjęcia: Franke

Strefa kolorów Frames by Franke – płyta Lightboard FS

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke
Zobacz produkty: