Nowości

Nowość: Okapy w portfolio produktów Kuchinox

14.11.2017

Kuchinox Polska wprowadził do sprzedaży okapy kuchenne. Wszystkie o cichej pracy, w skali od 50 do 67 dB, która charakterystyczna jest dla poziomu natężenia dźwięku w biurze albo pracy domowego odkurzacza. Okapy Kuchinox mają mechaniczne sterowanie, zintegrowane oświetlenie oraz dwa systemy pracy, jako pochłaniacz albo wyciąg.

Nowości w ofercie Kuchinox to okapy Parva, Luga, Argo i Lux. Każdy z nich dostępny jest w dwóch najbardziej popularnych szerokościach – 50 i 60 cm.  Dodatkowo Lux i Argo mają dwa warianty kolorystyczne w zależności od designu pomieszczenia – biały lub stalowy. Wśród nowości znajdziemy zarówno modele teleskopowe do zabudowy, kominowe, jak i podszafkowe.

Kuchinox Polska wprowadził do sprzedaży okapy kuchenneSilniki okapów Kuchinox mają niewysoki pobór mocy - 90 W i wydajność od 160 do 203 m3/h. Dodatkowo urządzenia oświetlają przestrzeń gotowania, bowiem wyposażono je w żarówki halogenowe o mocy 28/35W. Wszystkie cztery modele posiadają w standardzie filtry aluminiowe, które dedykują je do pracy w charakterze wyciągów. Po wymianie filtra na węglowy, pełnią również funkcję pochłaniaczy.

Okapy Kuchinox można kupić w dedykowanych punktach sprzedaży na terenie całej Polski. Ceny detaliczne są na każdą kieszeń i w zależności od modelu wahają się między 248 a 418 złotych brutto. O okapach Kuchinox można przeczytać więcej tu: https://kuchinox.pl/okapy

źródło i zdjęcia: Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Nowość: Okapy w portfolio produktów Kuchinox

Firma powiązana:

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Telefon 42 715 41 33
www.kuchinox.pl

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Zobacz produkty: