Nowości

Płyty Polbruk Magna w trzech nowych kolorach

14.11.2017

Nowoczesne płyty Polbruk Magna, które jak dotąd były dostępne w jednym kolorze łączącym kilka odcieni szarości (nerino), w najnowszym katalogu marki pojawiły się w trzech nowych odsłonach: latte, korten i alpen.

Każdy z nowych kolorów reprezentuje inne podejście do aranżowania przestrzeni wokół domu. Płyty Magna w kolorze latte, utrzymane w odcieniach jasnego brązu, ujmują delikatnością. Na podjeździe będą świetnie korespondować z fasadą pomalowaną na żółto, brązowo oraz biało. W ofercie Polbruk kolor latte stanowi kwintesencję miłego spędzania czasu w ogrodzie i harmonijnie zaplanowanej przestrzeni. Pasuje do wielu kolorów, świetnie wygląda w otoczeniu kwiatów, a także zielonej roślinności.

Przykładem melanżu kolorystycznego są także kolory korten i alpen. Korten – najintensywniejszy z całej trójki – łączy w sobie nasycone, mocne odcienie brązu, wchodzące niemal w ceglastą czerwień. To kolor dla odważnych, dobrze będzie współgrał z delikatnymi kolorami, jak np. nerino. Z kolei alpen to połączenie kilku odcieni szarości – od średnio nasyconego po niezwykle intensywny, matowy ciemnoszary, przypominający ciemną stal. Wszystkie kolory tworzą nowoczesną paletę inspiracji, z której można stworzyć zaskakującą i wytrzymałą nawierzchnię.

Płyty Magna dostępne są w formatach: 50 x 75, 100 x 75 cm, grubość: 8 i 10 cm, faktura gładka.
http://www.polbruk.pl/pl/produkty/styl/polbruk-magna/

źródło i zdjęcia: Polbruk

Płyty Polbruk Magna w trzech nowych kolorach
Zobacz produkty: