Nowości

Stanley – klucze imbusowe T-HANDLE

31.08.2009

Nowe modele kluczy imbusowych z ergonomiczną rękojeścią typu T-HANDLE, to propozycja polecana przez firmę Stanley, producenta narzędzi ręcznych.  Ergonomiczny uchwyt typu T-HANDLE zapewnia wygodną pracę zarówno krótką jak i długą końcówką. Materiał, z którego wykonano rękojeść, zapobiega ślizganiu się dłoni, a jej kształt umożliwia pewny chwyt.

Nowe sześciokątne klucze Stanley wykonano z trwałej stali krzemowej. Dostępne są one w trzech wersjach – ze zwykłą końcówką, z końcówką kulistą i z końcówką Torx.

Zastosowanie kulistej końcówki umożliwia pracę kluczem odchylonym od osi śruby o kąt nawet 300. Jest to szczególnie przydatne podczas remontów nowoczesnych mechanizmów o bardzo zagęszczonej ilości elementów. Trzpień modelu z końcówką zwykłą i kulistą posiada polerowaną powierzchnię fosforanową, natomiast klucz z końcówką Torx pokryto trwałą powłoką chromowo-matową zabezpieczającą przed korozją.

Klucz imbusowy Stanley T-HANDLE

  • końcówka zwykła – od 2,5 do 10 mm,
  • końcówka kulista – od 4 do 10 mm,
  • końcówka Torx – od T6 do T50.
  • sugerowana cena detaliczna - 27,00 zł (6 mm).


Wśród wielu propozycji firma Stanley posiada w swojej ofercie również wielofunkcyjny zestaw kluczy sześciokątnych z półkolistymi końcówkami. W komplecie znajduje się 9 kluczy dostępnych w najbardziej popularnych rozmiarach – 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8 oraz 10 milimetrów.

Zestaw wyposażony został w organizer kluczy i rękojeść umożliwiającą  używanie każdego z rozmiarów klucza w pozycji I, T lub L, dzięki czemu praca wymaga mniejszego wysiłku i jest efektywniejsza. Półkulista końcówka klucza zapewnia jego większą trwałość w porównaniu z tradycyjnymi kluczami z końcówką kulistą.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

Informacja o firmie i produktach na stronie www.stanleyworks.pl.