Nowości

Nowości od Stone Master!

02.07.2012

Natura i jej bogactwa to bezkresna paleta inspiracji, która od wieków pobudza ludzką wyobraźnię. Unikalny klimat, wyjątkowa przyroda i niezwykłe widoki to niewyczerpana skarbnica inspiracji, niczym muza dla artysty intryguje i pozwala tworzyć.

Madera to kolekcja wynikająca  z przepięknych krajobrazów Wyspy Wiecznej Wiosny, gdzie bujna roślinność i bogata, nieregularna linia plaż stanowi bezpośrednią fascynację. Muśnięty słońcem skalisty brzeg, opatrzony egzotyczną roślinnością znajduje swój bezpośredni wyraz w fakturze naszego  kamienia.

Kolorystyka kolekcji Madera, niczym wypalona słońcem biel, spowita ciepłymi rudo-pomarańczowymi refleksami, oddaje to co najlepsze we wnętrzach architektury iberyjskiej. Okładzina Madera stworzona jest do dekoracji wewnętrznych i znakomicie sprawdza się w salonie, hallu, sypialni, czy  gabinecie. Ożywi również wnętrza surowych współczesnych biur przytulnym akcentem natury.

Naturalny kolor i jedyna w swoim rodzaju faktura, to niepowtarzalne cechy kamienia  Monaco, nowości w szerokiej gamie produktów Stone Master. Unikalna  flora lazurowego wybrzeża, otulona ciepłymi wodami Morza Śródziemnego, stała się inspiracją powstania kolekcji. Ciepła, orzechowa  barwa  Monaco  to wyszukana propozycja okładziny,  przywołująca najlepsze wspomnienia  wyjątkowych krajobrazów i słonecznych plaż południa.

Kamień ten doskonale sprawdzi się w zestawieniu z nowoczesnymi meblami, tym samym odpowiadając aktualnym trendom w projektowaniu wnętrz. Miłośnicy klasycznych rozwiązań również docenią ponadczasową fakturę okładziny, ze względu na jej konotacje z drewnem. Kolekcja Monaco to synergia egzotyki i luksusu, którą bez trudu wydobyć możemy  we własnej przestrzeni. To doskonały element  dekoracji wnętrza, jak i dopełnienie eleganckiej elewacji zewnętrznej.

Kolekcja Stonewood to wizja prastarej natury przeniesiona na kamień, opatrzona naturalnym kolorem i fakturą. Stonewood w jasnej tonacji Sahara, dopełnia klimat każdego wnętrza, dodając rustykalną nutę niepowtarzalnej atmosfery dziewiczych lasów. Tekstura kamienia stanowi naturalne dopełnienie nowoczesnych przestrzeni, gdzie szkło oraz metal nierzadko wiodą prym.

Stonewood bez wątpienia dodaje im lekkości i ciepła. W klasycznych pomieszczeniach gra rolę naturalnego detalu, dając tym samym poczucie obcowania z przyrodą. Kolekcja ta, to również znakomite rozwiązanie do przestrzeni biurowych czy publicznych, produkt najwyższej jakości , który zapewnia przyjazne otoczenie pracy. Nowości od Stone Master!

Źródło: Stone Master

Więcej

Firma powiązana:

Stone Master S.A.

Telefon 42 213 21 12
www.stonemaster.pl
office@stonemaster.pl

Stone Master S.A.