Nowości

Kuchinox: Wyróżnij się na wejściu. Design wita od bram

17.10.2017

Bramy wejściowe do domów jednorodzinnych nie muszą być neutralne, a pomysł aranżacyjny nie powinien się ograniczać jedynie do ich wnętrza. Aby wejście do posesji zyskało ciekawy akcent zwracający uwagę warto pomyśleć o wymianie starej skrzynki na listy na ciekawszą wzorniczo  alternatywę. Jest to możliwe, bo na rynku pojawiają się coraz bardziej fantazyjne wzory takich elementów wyposażenia. Za wyborem kolorowej skrzynki przemawia jeszcze jeden argument – żaden ze znajomych nie zabłądzi w rzędzie identycznych szeregowców, kiedy u bram będzie go witał tak charakterystyczny detal!

Za wyborem kolorowej skrzynki przemawia jeszcze jeden argument – żaden ze znajomych nie zabłądzi w rzędzie identycznych szeregowcówKuchinox jako pierwszy na rynku wprowadził do szerokiej sprzedaży kolorową serię skrzynek na listy. Rondino, Tattoo i Flores to jej główne twarze. Jak wskazują nazwy – jedna ma wzór z geometrycznych wariacji na temat koła, druga tribala tatuażowego, a ostatnia motyw kwiatowy. Wszystkie trzy występują w dwóch rozmiarach - standardowym i maxi, przeznaczonym dla tych, którzy otrzymują duże ilości korespondencji.

- "Kuchinox pomyślał również o czytelnikach i dla osób prenumerujących gazety codzienne lub czasopisma stworzył linię skrzynek z gazetownikami" – mówi Emil Myszka, product manager skrzynek pocztowych Kuchinox.

Wszystkie trzy występują w dwóch rozmiarach - standardowym i maxi- Można do nich swobodnie włożyć kilka czasopism bez obawy, że zabraknie miejsca na inną korespondencję, gdyż posiadają one dodatkowe moduły gazetowe. Skrzynki z gazetownikami to Colibri z motywem ptaka oraz Folk, nawiązujący wzorem do rzemiosła ludowego" – dodaje.

Skrzynki Kuchinox wykonane są z wysokiej jakości blachy ocynkowanej oraz wyposażone w system zabezpieczający przesyłki przed zamakaniem. Wszystkie skrzynki pocztowe Kuchinox produkowane są w Polsce, a ich eko-opakowania nadają się do wtórnego obiegu.

Więcej informacji o skrzynkach i akcesoriach metalowych na www.kuchinox.pl

źródło i zdjęcia: Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Firma powiązana:

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Telefon 42 715 41 33
www.kuchinox.pl

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.