Nowości

Lampy Full LED z czujnikiem ruchu firmy Steinel

21.06.2012

Oświetlenie domu przy pomocy lamp Steinel z czujnikiem ruchu z pewnością odstraszy złodzieja, który będzie próbował dostać się na naszą posesję.

Wybierając zewnętrzne lampy warto wybierać rozwiązania eleganckie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale przede wszystkim takie, które zapewnią niskie zużycie energii. Firma Steinel przygotowała 4 atrakcyjne linie lamp Full LED z czujnikiem ruchu

Wszystkie produkty z 4 nowych linii wchodzących w skład Full Led firmy Steinel wyposażone są w diody LED Long Life. Oznacza to, że lampy zapewniają maksimum światła przy niewielkim zużyciu energii. Co więcej, produkty firmy Steinel mają wbudowany czujnik ruchu i czujnik zmierzchowy. Każda z lamp ma również zamontowany system chłodzenia.

Elementy obudowy zostały wykonane ze szkła, aluminium, lub też – w przypadku niektórych produktów - z tworzywa odpornego na uszkodzenia. Warto podkreślić, że zestawy zawierają samoprzylepne cyfry, które można nakleić na lampę. Estetyczny wygląd, doskonałe wykonanie, a także diody LED zapewniają długoletnie użytkowanie. Godnym podkreślenia jest fakt, że producent udziela aż 3-letniej gwarancji na każdą z nowych lamp.

  • Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 665 LED marki Steinel, cena netto 609 zł

  • Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 666 LED marki Steinel, cena netto 479 zł

  • Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 650 LED marki Steinel, cena netto 399 zł

  • Lampa Full LED z czujnikiem ruchu L 680 LED marki Steinel, cena netto od 499, 90 do 519,90 zł

Źródło: Steinel

Więcej