Nowości

Narzędzia malarskie MAGNAT – efektywna praca i profesjonalne efekty dekoracyjne

26.08.2009

Na rynku pojawiła się właśnie kolekcja profesjonalnych narzędzi malarskich marki MAGNAT, przeznaczonych do wykonywania powłok malarskich, lakierniczych i dekoracyjnych. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. – producent farb MAGNAT i systemów dekoracyjnych MAGNAT Style – wzbogaciła kolekcję o szeroką gamę narzędzi, których jakość i funkcjonalność docenią zarówno malarze-amatorzy, jak i profesjonaliści.

Kolekcja narzędzi MAGNAT stanowi kompleksowe wyposażenie warsztatu malarza, czy dekoratora ścian. Linia obejmuje zarówno podstawowe narzędzia (pędzle, wałki), jak również te zaawansowane, pozwalające uzyskać różnorodne efekty dekoracyjne, np.: pace, szpachelki, rękawice, gąbki czy specjalne wałki do dekoracji (5 wzorów).

W ofercie narzędzi MAGNAT, obok tradycyjnych pędzli do farb wodnych oraz rozpuszczalnikowych, znajduje się płaski skośny pędzel MAGNAT, cała gama wałków o różnej szerokości i wysokości włosia (runa). Nie zabrakło także narzędzi usprawniających pracę. Zamiast korzystać z drabiny, można użyć lekkiej, teleskopowej rączki do wałków malarskich lub praktycznego kija malarskiego MAGNAT, co pozwoli nam sięgnąć nawet na odległość 240 cm.

Pełną ofertę narzędzi malarskich MAGNAT można znaleźć na stronie www.magnatfarby.pl oraz w katalogu, który obok produktów, zawiera porady dotyczące tworzenia efektownych struktur i wskazówki na temat konserwacji narzędzi.

Firma powiązana:

Magnat

Telefon 14 681 11 11
www.magnatfarby.pl

Magnat