Nowości

Lakma SAT – specjalista od systemów ociepleń

19.06.2012

W ofercie producenta chemii budowlanej Lakma SAT znajduje się Lakma Term – całościowy system izolacji budynków. Składa się on z wszystkich produktów chemii budowlanej potrzebnych do ocieplenia obiektu. Począwszy od klejów, podkładów gruntujących, na tynkach i farbach kończąc.

Producent z Cieszyna daje możliwość zastosowania kilku rodzajów systemów. Zwolennicy ociepleń opartych na styropianie mogą wybrać Lakma Term ST lub Lakma Term QEPS, którego wysoka jakość została potwierdzona Europejską Aprobatą Techniczną ETA. Natomiast użytkownicy preferujący wełnę mogą zdecydować się na Lakma Term WM – wykorzystujący, jako główny materiał izolujący warstwę w postaci płyty z niepalnej fasadowej lub lamelowej wełny mineralnej.

Wysokiej jakości kleje i podkłady gruntujące

Wszystkie produkty oferowane w ramach systemów są najwyższej jakości. Kleje wyróżniają się znakomitą wytrzymałością, potwierdzoną badaniami przyczepności. Na szczególną uwagę zasługuje Syntekol Q4 – wyjątkowo lekka, wzbogacona żywicami, nowoczesnymi wypełniaczami i mikrowłóknami zbrojącymi zaprawa klejąca, która dodatkowo poprawia energooszczędność budynku.

W przypadku gruntów z kolei wyróżnikiem jest wysoka wydajność i łatwość aplikacji. Preparaty gruntujące Lakma SAT nie rozwarstwiają się, co ułatwia aplikację i daje możliwość wykorzystania całej zawartości opakowania. W ofercie firmy znajdziemy trzy rodzajów gruntów, dedykowanych konkretnym rodzajom tynków zewnętrznych.

Wykończenie elewacji

Decydując się na system Lakma Term klienci mają szereg możliwości wykończenia inwestycji. W skład systemu wchodzi bowiem dziewięć rodzajów tynków zewnętrznych, klasycznych i natryskowych, wśród nich produkty akrylowe, mineralne, silikatowe, silikonowe i silikatowo-silikonowe. Dużym wyróżnikiem Lakma Term jest gama tynków Porolit, dedykowana systemowi natryskowemu, w którym specjalizuje się Lakma SAT.

Firma jest jedynym polskim producentem posiadającym Europejską Aprobatę Techniczną ETA na system aplikacji za pomocą agregatów natryskowych. Użytkownicy mogą także wybierać pośród farb zewnętrznych akrylowych, silikatowych i silikonowych.

Systemy ociepleń Lakma TERM zapewniają 25-letnią ochronę budynku. Ponadto wszyscy inwestorzy mają możliwość otrzymania pięcioletniej gwarancji.

Źródło: Lakma

Więcej

Firma powiązana:

Lakma

Telefon 033 852 66 01
www.lakma.pl
lakma@lakma.com

Lakma