Nowości

System LARS LMS wśród polskich zielonych technologii

18.06.2012

Innowacyjny system zarządzania LMS, stworzony przez specjalistów z firmy LARS, został zakwalifikowany do drugiego etapu trzeciej już edycji konkursu GreenEvo

GreenEvo, czyli Akcelerator Zielonych Technologii, to prestiżowa inicjatywa, której pomysłodawcą i realizatorem jest Ministerstwo Środowiska. Cykliczne przedsięwzięcie stanowi jedną z form realizacji założeń polskiej polityki środowiskowej (m.in. idea transferu technologii oraz prowadzenia działań proekologicznych). Podstawowym celem GreenEvo jest wspieranie polskiej myśli technicznej w zakresie rozwiązań służących ochronie środowiska oraz wspieranie polskiego eksportu.

Firmy zgłoszone do udziału w inicjatywie GreenEvo to przedsiębiorstwa, które wyróżniają się przede wszystkim ciekawymi pomysłami na działalność proekologiczną, prezentują zaangażowaną postawę wobec zagadnień środowiskowych, a także chcą dzielić się swoimi rozwiązaniami ze społecznością międzynarodową. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż w projekcie GreenEvo nie biorą udziału pomysły czy koncepcje. Na miano polskiej zielonej technologii wspieranej przez Akcelerator mogą liczyć jedynie istniejące rozwiązania, skomercjalizowane i wdrożone w rzeczywistych realizacjach.

System LARS LMS wśród polskich zielonych technologii

Do podmiotów rywalizujących w obecnej edycji GreenEvo należy m.in. firma LARS Andrzeja Szymańskiego, która zgłosiła do konkursu innowacyjny system zarządzania LMS, w oparciu o który działa już większość produktów marki AURATON (marka produktów techniki grzewczej i automatyki domowej firmy LARS). System LMS zakwalifikował się do drugiego etapu trzeciej edycji GreenEvo, gdzie o udział w Akceleratorze Zielonych Technologii walczy już tylko 15 firm. Laureatów poznamy już w czerwcu!

Źródło: LARS

Więcej

Firma powiązana:

Lars

Telefon 61 840 40 40
www.lars.pl, www.auraton.pl
trade@lars.pl

Lars