Nowości

Ventia poleca rekuperator Komfovent z technologią EPP

07.09.2017

Dla tych, którzy oczekują jakości w atrakcyjnej cenie - w ofercie firmy Ventia pojawił się nowy rekuperator Komfovent DOMEKT R 300V wyposażony w najnowszą automatykę C6 SMART HOME. Komfovent jako pierwszy na rynku proponuje urządzenie z wymiennikiem obrotowym wyposażone w izolację z EPP.

Izolacja EPP

Nowoczesny materiał, jakim jest EPP swoim wyglądem i strukturą  przypomina styropian. Technologia EPP charakteryzuje się jednak znacznie korzystniejszymi parametrami izolacyjności oraz wytrzymałości mechanicznej. Znacznie prostsza i bardziej ekologiczna jest również produkcja. Obudowa wtryskiwana jest do specjalnej formy, gdzie nabiera optymalnego dla danego rekuperatora kształtu, co w efekcie obniża wewnętrzne opory powietrza.

Obudowa

Izolacja z EPP jest jedynie jednym z elementów tworzących obudowę rekuperatora. Urządzenie dodatkowo  pokryte jest warstwą blachy galwanizowanej malowanej proszkowo już po ukształtowaniu elementów. Dzięki temu rekuperator  jest doskonale zabezpieczony przed szkodliwym wpływem wilgoci. W połączeniu z właściwościami EPP, obudowa gwarantuje znakomitą odporność oraz świetne parametry akustyczne.

Warto zapamiętać!

  • innowacyjna obudowa i izolacja EPP – wysokie parametry izolacyjności oraz wytrzymałości,
  • urządzenie wymiennikiem obrotowym – skuteczny i efektywny całoroczny odzysk ciepła,
  • najnowsza automatyka C6 SMART HOME – łatwa i intuicyjna obsługa, spersonalizowane sterowanie.

źródło i zdjęcia: Ventia

Firma powiązana:

Ventia

Telefon 22 841 11 65
www.ventia.pl
info@ventia.pl

Ventia