Nowości

Wygodne akcesoria do wanien firmy Sanplast S.A.

24.08.2009

W najnowszej ofercie producenta kabin prysznicowych, akrylowych brodzików i wanien oraz systemów do hydromasażu – firmy Sanplast S.A., obok nowości poszerzających rodziny znanych i lubianych serii, znalazły się również rozmaite akcesoria. Wprowadzono je z myślą o klientach, dla których istotnym elementem kąpieli jest wygoda.

Miłośników długich kąpieli w wannie ucieszą wykonane z drewna egzotycznego, odporne na wilgoć półki, które pozwolą umieścić kosmetyki w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Poliuretanowe lub żelowe zagłówki, dopasowane do wanien Sanplast, zagwarantują prawdziwy relaks podczas codziennej toalety, a eleganckie chromowane uchwyty oraz wprowadzone do oferty modne i stylowe uchwyty drewniane przypadną do gustu nie tylko starszym osobom.

Nastrój po męczącym dniu w pracy poprawi na pewno „zapachowa terapia” (aromaterapia), która jest nowością w wannach z systemami hydromasażu. Trzy wkłady zapachowe, pozwolą nam się orzeźwić, zrelaksować lub pobudzą nasze zmysły, poprawiając samopoczucie. Teraz każdy, kto jest w posiadaniu wanny firmy Sanplast S.A. może skorzystać z wprowadzonych akcesoriów i uatrakcyjnić ich wygląd oraz poprawić komfort użytkowania.  

Zagłówki dostępne od 109 zł brutto.

Uchwyty dostępne od 55 zł brutto.

Półki na wanny dostępne od 353 zł brutto.Podnóżki dostępne w cenie 366 zł brutto.

Wkłady do aromaterapii w cenie 98 zł brutto.

Syfony wannowe i brodzikowe w cenie od 72 zł brutto.

Firma powiązana:

Sanplast

Telefon 52 31 88 500
www.sanplast.pl
poczta@sanplast.pl

Sanplast