Nowości

Nowość w ofercie Kuchinox! Klamki w stylu glamour

22.08.2017

Nie bez powodu mówi się, że klamki to rodzaj biżuterii dla drzwi. Czasem ich design i materiał wykonania to pierwsze "klejnoty", które przyciągają wzrok osób przychodzących do naszego domu. Nic dziwnego – kryształ górski, fantazyjny grawer laserowy na rękojeści czy inny element zdobniczy klamki, przyciągają uwagę i dodają drzwiom blasku.

Nie bez powodu mówi się, że klamki to rodzaj biżuterii dla drzwiKierując się tymi dewizami, firma Kuchinox wprowadziła nowość – klamki linii premium w stylu glamour. Są one wykonane z kryształu połączonego z wysokiej jakości materiałem ZnAl, pokrytym chromem. To cztery gałki (w wykończeniu chrom lub satyna) w kolorach przezroczystym, różowym i czarnym, tak by odpowiadały charakterom różnych pomieszań – dziennych, sypialnianych czy mających funkcję domowych gabinetów.

Gałki z serii glamour Kuchinox można dopasować do różnych grubości drzwi pokojowych ze względu na uniwersalność ich elementów Są one wykonane z kryształu połączonego z wysokiej jakości materiałem ZnAl, pokrytym chromemmontażowych. Można je kupić w wybranych salonach okien i drzwi. Ceny katalogowe w zależności od koloru i modelu wahają się między 162,62 zł a 172 zł netto. Wszystkie posiadają dedykowane szyldy dolne, do wyboru w wersjach na klucz, WC i z możliwością zamontowania wkładki typu yale. Klamki kryształowe Kuchinox objęte są 5-letnią gwarancją.

źródło i zdjęcia: Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Firma powiązana:

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Telefon 42 715 41 33
www.kuchinox.pl

Kuchinox Polska Sp. z o.o. Sp.k.