Nowości

Epimal PERFECT+ epoksydowy zestaw posadzkowy. Nowość w ofercie Pigment!

18.08.2017

Wodorozcieńczalny zestaw wyrobów epoksydowych przeznaczony do zabezpieczania i naprawy posadzek, w tym w przydomowych garażach, halach magazynowych, halach produkcyjnych.

Składa się z farby epoksydowej nawierzchniowej, preparatu do gruntowania i masy szpachlowej. Całość umieszczona jest w zbiorczym opakowaniu z tworzywa sztucznego. Uzyskana powłoka jest trwała, odporna na wodę i wiele czynników chemicznych. Zawarta w zestawie epoksydowa masa szpachlowa daje się łatwo rozprowadzić, tworząc gładką, twardą warstwę.

Przeznaczenie

Wodorozcieńczalny zestaw wyrobów epoksydowych przeznaczony do zabezpieczania i naprawy posadzek, w tym w przydomowych i wielostanowiskowych garażach, halach magazynowych, halach produkcyjnych. Składa się z: farby epoksydowej nawierzchniowej EPIMAL 200, epoksydowego preparatu do gruntowania EPIMAL G20 i epoksydowej masy szpachlowej EPIFIL H-50. Uzyskana powłoka jest trwała, odporna na wodę i wiele czynników chemicznych. Znajdująca się w zestawie epoksydowa masa szpachlowa EPIMAL H-50 daje się łatwo rozprowadzać, tworząc gładką, twardą warstwę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Pigment

Firma powiązana:

Pigment

Telefon 91 462 10 20, 91 469 23 09
www.pigment.inet.pl, www.titanium-tech.pl
pigment@pigment.inet.pl

Pigment