Nowości

Wycieraczki na pogodę i niepogodę w sieci KOMFORT

21.08.2009

Nadchodzi wrzesień a wraz z nim jesienna pogoda - deszcz, plucha i błoto. Aby uchronić nasze mieszkanie przed brudem przynoszonym z zewnątrz, firma Sklepy Komfort SA przygotowała nową kolekcję wycieraczek wewnętrznych i zewnętrznych.


Estetyczne i funkcjonalne – wycieraczki z włókien kokosowych. Kolekcja mat wejściowych z włókna kokosowego, która kolorystycznie i wzorniczo nawiązuje do jesiennego pejzażu. Wycieraczki z tej kolekcji utrzymane są w ciepłych barwach pomarańczy, żółci, złota oraz brązu. Występują w modnych motywach roślinnych lub w wersji z nadrukami zwierząt.

Efektowne i higieniczne – wycieraczki bawełniane MIX

Linia MIX charakteryzuje się naprzemiennie rozłożonymi pasami włókien bawełnianych i polipropylenowych. Podłoże wykonane z mieszanki PVC i gumy zatrzymuje wodę. Wycieraczki dostępne są w trzech kolorach: brązowym, granatowym i szarym. Standardowe rozmiary to 40x60 cm i 60x90 cm, jednak istnieje możliwość dopasowania wymiarów wycieraczki do potrzeb Klienta.

Wycieraczki poliamidowe wewnętrzne

Dzięki właściwościom antypoślizgowym włókien poliamidowych brud zatrzymywany jest aż w 90%, a guma i PCW są odporne na na działanie temperatury i promieni UV

Wycieraczki „z odzysku” – NOTRE DAME i RIVER ROCKS CANYON

Do złudzenia przypominają misternie ułożoną kamienną ścieżkę. Przeznaczone głównie do użytku zewnętrznego - powierzchnia dzięki wgłębionym kanalikom jest odporna na zabrudzenia i wodę. Wycieraczki dostępne są w rozmiarze 45 cm x 75 cm. 

Wycieraczki zewnętrzne – Propper

Szorstkie w dotyku - potocznie nazywane syntetycznym kokosem. Wycieraczki Propper dostępne są w rolkach w czterech kolorach, które pozwalają na rozłożenie ich na dowolnej przestrzeni. 

Wycieraczki ażurowe do zadań specjalnych – tzw. plastry miodu

Wykonane z wymiennych trudnościeralnych gumowych szczotek, skutecznie chronią przed wnoszeniem brudu z zewnątrz. Doskonale sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Firma powiązana:

Sklepy Komfort

Telefon 0 801 30 11 30
www.komfort.pl

Sklepy Komfort