Nowości

Premiera innowacyjnej pompy ciepła Bosch

17.07.2017

Na spotkaniu zorganizowanym w ogrodach i wnętrzach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, marka Junkers-Bosch zaprezentowała najnowszą powietrzną pompę ciepła Bosch Compress 7000i AW. Innowacyjny design i wysoka efektywność urządzenia wymagały wyjątkowej oprawy. Wieczór, na który zaproszono najważniejszych partnerów biznesowych – firmy instalacyjne i serwisowe, obfitował w wiele atrakcji.

20 czerwca w ogrodach na dachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie oraz w jej gmachu odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Marka Junkers-Bosch zaprosiła wyróżniających się partnerów biznesowych – przedstawicieli firm instalacyjnych i serwisowych, na wieczór pełen niezapomnianych atrakcji.

Głównym punktem spotkania była prezentacja nowej powietrznej pompy ciepła Bosch, która zachwyciła gości innowacyjnym designem i efektywnością. Bosch Compress 7000i AW będzie dostępna w ofercie marki Junkers-Bosch jesienią, ale instalatorzy i serwisanci już teraz mogli poznać wszystkie jej zalety.

Niezwykły wieczór swoimi występami uświetniło wielu artystów i performerów. Uczestnicy podziwiali m. in. pokaz podniebnego tańca, występy gimnastyczek czy malowanie obrazów światłem. "Wisienką na torcie" był występ zespołu Feel.

źródło i zdjęcia: Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Robert Bosch Sp. z o.o.

Telefon Infolinia: 801 600 801, Junkers Serwis: 801 300 810
www.junkers.pl
junkers-infolinia@pl.bosch.com

Robert Bosch Sp. z o.o.