Nowości

Zestaw kina domowego potęgujący wrażenia w czasie oglądania filmów

19.08.2009

Philips wprowadza na rynek najnowszy model swojego odnoszącego sukces zestawu kina domowego SoundBar z technologią Ambisound. Zestaw wyposażony jest we wszystkie komponenty zestawu kina domowego, łącznie z odtwarzaczem Blu-ray o wysokiej rozdzielczości oraz dodatkową stacją dokowania dla iPoda – a wszystko to w jednym urządzeniu.

Oznacza to, że użytkownik potrzebuje tylko jednego urządzenia, aby oglądać filmy i czerpać przyjemność z przestrzennego dźwięku 5.1. Aby uzyskać efekt prawdziwego kina domowego, należy pomyśleć nie tylko o jakości obrazu, lecz również o jakości dźwięku.

 

Dlatego też nowy zestaw kina domowego Philips SoundBar z technologią Ambisound posiada: głośniki o wysokiej jakości dźwięku, pozwalające oddać najdrobniejsze szczegóły z doskonałą czystością, Technologia FullSoundTM zapewnia plikom w formacie MP3 jakość porównywalną do płyty CD, Technologia Clear Voice zapewnia lepszą słyszalność partii wokalnych w filmach i muzyce, oraz autorską technologię DoubleBASS pozwalającą uzyskać pełniejsze i głębsze basy.

 

W porównaniu z poprzednimi modelami w zestawie zmieniono umiejscowienie głośników. W efekcie SoundBar zapewnia szerszą scenę dźwiękową, a głośniki z miękką kopułką zwielokrotniają wrażenie „zanurzenia w dźwięku”. Zintegrowany w zestawie odtwarzacz Blu-ray zapewnia ostre obrazy w pełnej rozdzielczości (Full HD 1080p), natomiast funkcja BD-Live pozwala na bezpośredni dostęp do dodatkowych materiałów filmowych umieszczonych w internecie.

 

 

Przyciski kontrolne umieszczone na ekranie dotykowym pozwalają intuicyjnie kontrolować funkcje odtwarzania i głośności, natomiast eleganckie wykończenie zestawu w aluminium i szkle doskonale pasuje do salonu w każdym domu. Nowy zestaw Philips SoundBar z funkcją Ambisound jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (HTS8160B) i białej (HTS8161B).

Na półkach pojawi się już we wrześniu 2009 r., a rekomendowana cena detaliczna brutto wynosi: 5999 zł