Nowości

Najszybszy młot monterski 2kg SDS-Plus od Milwaukee

29.05.2012

Milwaukee Electric Tool Corporation rozszerza asortyment swoich wyrobów do wiercenia i montażu o młot monterski PLH 20 2kg SDS-Plus w kształcie litery L.

PLH 20 jest to najlepszy w swojej klasie – pod względem wydajności, ergonomii i trwałości – młot dla wykwalifikowanych robotników do codziennej pracy. PLH20, dzięki prędkości na biegu jałowym wynoszącej 3700 obr/min, zapewnia użytkownikom sprawdzoną wydajność i szybkie wykonywanie prac montażowych w murach.

PLH 20 jest wyposażony w uchwyt SDS-plus i jest specjalnie przeznaczony do udarowego wiercenia otworów o wielkości 5-12 mm. Dla zapewnienia maksymalnej trwałości, PLH20 ma wbudowane sprzęgło przeciążeniowe w celu zabezpieczenia narzędzia i użytkownika przed zakleszczaniem się wiertła. Przełączanie pomiędzy wierceniem udarowym a wierceniem obrotowym jest łatwe dzięki wybierakowi trybu umieszczonemu w dogodnym miejscu, na górze narzędzia. Wyjątkowo dobrze zaprojektowany przepływ powietrza zmniejsza ilość gruzu przy wierceniu w suficie, chroniąc użytkownika przed nadmiernym kontaktem ze szkodliwym pyłem i gruzem.

Oprócz tego ulepszona, ergonomiczna konstrukcja w kształcie litery L gwarantuje doskonałe wyważenie narzędzia podczas pracy. Dzięki dodatkowym gumowym wypraskom i zintegrowanemu systemowi przeciwdrganiowemu PLH20 zapewnia użytkownikowi wygodę podczas długotrwałej pracy. Ustawodawstwo europejskie* określa wartość graniczną dziennego narażenia pracowników na drgania. Dzięki niskiemu poziomowi drgań narzędzia (10,2 m/s2) dzienny czas użytkowania, zgodnie z ustawodawstwem europejskim, wynosi 115 minut pracy ciągłej. Dwupalcowy wyłącznik spustowy umożliwia łatwe operowanie w trudnych, ciasnych miejscach, a praca w rękawicach ochronnych nie wymaga wysiłku.

Milwaukee® cały czas rozszerza asortyment swoich wyrobów do wiercenia i montażu dla elektryków, hydraulików i specjalistów zajmujących się ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją. Nowy młot monterski PLH20 2kg SDS-Plus w kształcie litery L jest kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem, umożliwiającym zwiększenie szybkości, jakości wykonania i wydajności w miejscu pracy.

Źródło: AiM Elektronarzędzia

Więcej

Firma powiązana:

AiM Elektronarzędzia

Telefon 22 379 94 83-84
www.milwaukeetool.pl
biuro@tti-emea.com

AiM Elektronarzędzia