Nowości

Nowa mieszarka RUBI® RUBIMIX-9 PLUS

28.05.2012

Dla przygotowywania idealnie jednorodnych zapraw klejowych, zapraw do fugowania, zapraw jednowarstwowych i innych mieszanin stosowanych w budownictwie, RUBI® dysponuje szeroką gamą mieszarek RUBIMIX, w której każdy profesjonalista znajdzie maszynę odpowiednią do swoich potrzeb.

Najnowszym przedstawicielem tej gamy jest nowy RUBIMIX-9-plus - ulepszona wersja popularnego modelu RUBIMIX-9. Nowa mieszarka posiada podwójny uchwyt o dwóch wykładzinach, co umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji pracy, zwiększenie wydajności przy mniejszym wysiłku użytkownika. Funkcjonalność mieszarki poprawia też praktyczna i bardzo odporna na uderzenia walizka transportowa.

Specjalnie zaprojektowany dla mieszarki silnik o dużej mocy 1600W posiada kontrolę prędkości obrotowej, którą można sterować w dwóch zakresach 0-430 obr./min. i 0-570 obr./min. Umożliwia to uzyskiwanie jednorodnych mieszanin różnych materiałów bez chlapania.

Podobnie, jak w innych modelach tej gamy, RUBIMIX-9 plus może pracować z mieszadłami do 160 mm średnicy z szybkim mocowaniem na gwint M14x2 oraz poprzez uchwyt wiertarski dla mocowania mieszadeł sześciokątnych.

Idealnym uzupełnieniem mieszarek RUBI® jest szeroki wybór mieszadeł, które można używać zarówno z tymi mieszarkami, jak i z uniwersalnymi wiertarkami elektrycznymi. Każde z mieszadeł jest specjalnie zaprojektowane dla danego typu zaprawy oraz żywicy epoksydowej i farby. Użycie odpowiedniego do materiału mieszadła zapewnia uzyskanie jednorodnego składu zarówno dla gęstych past, jak i dla płynów.

Źródło: RUBI

Więcej

Firma powiązana:

Rubi Polska

Telefon 22 644 51 61
www.rubi.com
rubipolska@rubi.com

Rubi Polska