Nowości

Nowy produkt w ofercie Beninca - siłownik BULL1524

13.06.2017

BULL1524 przeznaczony jest do pracy intensywnej - zasilanie silnika 24Vdc i bram o ciężarze do 1500 kg.

Wygląd jest spójny ze znanymi już Państwu siłownikami z serii BULL, natomiast pod względem elektronicznym BULL1524 jest produktem innowacyjnym.

Wbudowany zasilacz impulsowy (85/265 VAC) pozwala na zmniejszenie zużycia energii, jak również posiada wbudowaną kartę ładowania akumulatora. Jeżeli chcemy aby BULL1524 pracował w przypadku braku zasilania potrzebne są jedynie akumulatory (opcja). Posiada funkcję kontroli naładowania akumulatorów.

Zintegrowany system STC w połączeniu z enkoderem  pozwala na dostosowanie pracy siłownika do panujących warunków, eliminując tym samym przypadkowe działanie systemu amperometrycznego. Bezpieczeństwo użytkownika zapewnia niskie napięcie i funkcja fototestu, która umożliwia sprawdzanie działania systemów zabezpieczających na początku każdego manewru.    

Centrala wyposażona jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD i wbudowany odbiornik, który zapamiętuje piloty wyłącznie z zaawansowanym kodem ARC, aż do 2048 kodów.  Kolejne kody można wgrywać bez konieczności przebywania w obecności odbiornika, dzięki samouczącym się pilotom TO.GO2AK. Przy pierwszym uruchomieniu napędu można  zaprogramować piloty oraz przeprowadzić procedurę auto-uczenia przy pomocy pilota z kodem ARC. Możliwość ustawienia przeglądów serwisowych. 

Łatwą synchronizację przewodową 2 siłowników BULL1524 umożliwia karta SIS. Zwracamy uwagę na szybki czas otwarcia, wynoszący 13,7 m/min.  

źródło i zdjęcie: Beninca Polonia

Firma powiązana:

Beninca

Telefon 798 859 859
www.beninca.pl, www.riseweb.pl, www.byou.pl
dz.handlowy@beninca.pl

Beninca