Nowości

Challenge 4V i Party 4V – nowe kolekcje paneli podłogowych

24.05.2012

Dwie kolekcje paneli podłogowych, sześć dębowych dekorów i V-fuga na krawędziach każdej z desek – Challenge 4V i Party 4V poszerzyły ofertę firmy Classen w sieci marketów budowlanych Leroy Merlin.

Renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych poleca obecnie klientom sklepów dla „domu z pomysłem” panele przypominające te z naturalnego drewna.

Challenge 4V i Party 4V – nowe kolekcje paneli podłogowych 

Kolekcję Challenge 4V tworzą dwa dekory: Dąb Lugano i Dąb Arusha. Wyraźna struktura desek powoduje, iż podłoga wygląda na naturalnie drewnianą. Wrażenie to potęguje dodatkowo estetyczne wykończenie krawędzi paneli zwane V-fugą. Dzięki wysokiej odporności na ścieranie (AC4) oraz grubości (8mm) linia przeznaczona jest do montażu we wszystkich domowych pomieszczeniach, także tych najmocniej eksploatowanych, czyli korytarzach i przedsionkach.

Dęby Belville, Varese, Vicenza i Marbella to z kolei dekory należące do kolekcji Party 4V. Deski posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie, dzięki czemu również przypominają te z prawdziwego drewna. Panele z kolekcji Party 4V przeznaczone są, podobnie jak Challenge 4V, do montażu we wszystkich domowych pomieszczeniach.

Zgodnie z najlepszymi standardami jakości Classen, krawędzie paneli w obu kolekcjach pokryte zostały specjalną kompozycją wosków Isowaxx, które zabezpieczają je przed wnikaniem wilgoci. Szybki i łatwy montaż desek umożliwi zastosowany system Megaloc.

Kolekcje, które dotychczas produkowaliśmy wyłącznie dla sieci Leroy Merlin, cieszyły się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o podłogi z trochę wyższego segmentu. Wprowadziliśmy podłogi z V-fugą, ponieważ widzimy ogromne zainteresowanie takimi produktami. Dzięki temu nasza oferta w marketach Leroy Merlin stała się jeszcze bardziej kompletna – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

W sklepach dla „domu z pomysłem” można obecnie kupić cztery kolekcje Classen dedykowane tylko tej sieci: Party, Party 4V, Style oraz Challenge 4V. Dodatkowo w sieci Leroy Merlin można nabyć inne podłogi Classen, które znajdują się w ofercie katalogowej.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • Kolekcja paneli podłogowych Challenge 4V – ok. 48,89 zł/m2

  • Kolekcja paneli podłogowych Party 4V– ok. 39,89 zł/m2

Źródło: Classen-Pol

Więcej

Firma powiązana:

Classen-Pol

Telefon 32 429 20 00
www.classen.pl
biuro@classen.com.pl

Classen-Pol