Nowości

Op–artowe wzory na ścianach – płytki Light Lusion Villeroy & Boch

24.05.2012

Pobudź wyobraźnię nową fakturą ścian w swoim domu! Zamiast nowego koloru farby, wybierz op-artowe wzory płytek Light Lusion Villeroy & Boch i poczuj się jak w galerii sztuki. Każdego dnia będziesz podziwiać bogactwo form, tworzących się na Twoich oczach.

Galeria sztuki w Twoim domu. Teraz możesz podjąć się metamorfozy w każdym pomieszczeniu Twojego domu! Daj się ponieść fantazji i zamiast gładkich ścian stwórz swoisty rodzaj murala – abstrakcyjną mozaikę z Light Lusion.

Płytki ceramiczne, które dotąd były atrybutem łazienki czy kuchni, znalazły zupełnie nowe miejsce – np. w salonie, czy w hallu! Ściany mogą zamienić się w op-artowe wariacje graficzne lub swoją fakturą subtelnie nawiązać do skóry węża - nie zechcesz oderwać od nich wzroku. Wzory staną się idealną podstawą do stworzenia stylowego wnętrza – wypełnionego meblami inspirowanymi bauhausem, minimalistycznym skandynawskim designem,czy włoskim glamour.

Wzór i kolor. Otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Wykorzystaj je w stu procentach. Możesz stworzyć coś wyjątkowego, swoje artystyczne dzieło życia. Villeroy & Boch daje Ci inspirację w postaci płytek Light Lusion, ale to Ty wybierasz połączenie wzoru i koloru. Zaczynając od faktury - masz dwie możliwości. Villeroy & Boch korzystał z dorobku opartowych, przestrzennych obiektów, które dzięki złudzeniu optycznemu wydają się być wypukłe oraz z natury i jej nieograniczonego bogactwa (płytki z fakturą przypominającą skórę węża).

Teraz, czas na kolor. Zdecyduj się na modną biel, która niezmiennie króluje wśród mistrzów designu, albo postaw na ciepło kremów i brązów. Jeśli zawsze marzyłeś o futurystycznym wnętrzu, wybierz srebro. Do płytek podstawowych możesz dobrać cieńsze, prostokątne uzupełnienia. Płytki podstawowe dostępne są w wymiarach 30x60 cm i 25x70 cm oraz płytki uzupełniające – 10x60 cm i 10x70 cm.

Czy wiesz już na czym polega fenomen Light Lusion? Odpowiedź jest prosta. Light Lusion jest niemal jak  obiekt sztuki, które zachwyca i nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Kolekcja jest potwierdzeniem, że Villeroy & Boch czerpie inspiracje z wielu źródeł - również, ze sztuki i op-artowych wariacji graficznych, jednocześnie wyznaczając zupełnie nowy kierunek. Łączy znane i cenione efekty wizualne z harmonijną kolorystką i nowoczesnym pomysłem na aranżację, tworząc na ścianach tajemniczy i wyjątkowy świat.

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch