Nowości

Inteligentna deska wc Multiclin – zdrowie, higiena i komfort

21.05.2012

ROCA stawia na rozwój designu i technologii, dlatego na rynek trafiają kolejne innowacyjne produkty. Jedną z nowości jest Multiclin – inteligentna deska wc z funkcją bidetu.

Multiclin to rozwiązanie skierowane do wszystkich ceniących sobie zdrowie, komfort i higienę. Produkt zalecany jest również dla osób starszych oraz użytkowników z ograniczoną sprawnością ruchową. ROCA oferuje urządzenie w kilku wersjach: Multiclin Advance Round, Multiclin Advance Square oraz Multiclin Premium Round oraz Multiclin Premium Square. Multiclin został zaprojektowany kompleksowo – tak, aby w małym urządzeniu znalazły się wszystkie użyteczne funkcje, które zapewnią użytkownikowi najwyższy poziom higieny intymnej.

Zaimplementowane programy podmywania oraz osuszania gwarantują komfort korzystania z toalety oraz najwyższy poziom higieny intymnej – zmniejszają ryzyko występowania infekcji i nie powodują podrażnień skóry. Deska Multiclin jest podgrzewana – zapewnia to ciepłą, przyjemną temperaturę. Pokrywa deski sama opada i bardzo cicho się zamyka. Wszystkie funkcje Multiclin mogą być dopasowane do indywidualnych preferencji. Użytkownik samodzielnie dostosowuję temperaturę i siłę wypływu wody, a także stosownie do budowy swojego ciała reguluje ustawienie dyszy.

Zgodnie z własnymi potrzebami może również ustawić temperaturę powietrza w funkcji osuszania oraz temperaturę podgrzewania deski wc. Multiclin jest wyposażony w czujnik obecności, który zapobiega uruchomieniu funkcji, kiedy nikt nie korzysta z toalety. Każda z wersji wyposażona jest w pilot (opcje Advance) lub panel elektroniczny (opcje Premium).

Gwarantuje to wygodne i szybkie dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb oraz preferencji, a także umożliwia swobodne wprowadzanie modyfikacji. Utrzymanie urządzenia w czystości jest bardzo łatwe. Dysze mają funkcję samoczyszczenia, a deska wyposażona została w mechanizm automatycznego wypinania. Wszystkie modele są wyposażone w system oszczędności energii. Zaprogramowane na wyłączanie w okresach zmniejszonej aktywności redukują pobór prądu.

Inteligentna deska wc Multiclin – zdrowie, higiena i komfort. Multiclin to kolejny krok w tworzeniu kompleksowych rozwiązań zapewniających komfort, zdrowie i higienę. To urządzenie, które zaspokoi wszystkie potrzeby związane z codzienną higieną okolic intymnych, a jednocześnie zajmie mało miejsca w łazience. Doskonale łączy się z seriami ceramiki łazienkowej ROCA. Między innymi z miskami z kolekcji Dama Senso, Dama Senso Compacto, Victoria, Giralda, Meridian-N i Hall. Zestawy są nie tylko bardzo funkcjonale, ale również zdobią wnętrze każdej łazienki.

Źródło: Roca

Więcej

Firma powiązana:

Roca

Telefon 0 801 88 7622
www.roca.pl
biuro@roca.pl

Roca