Nowości

Innovens MCA – definicja postępu w technice grzewczej

14.08.2009

Miesiące letnie to dla koncernu De Dietrich-Remeha tradycyjny okres prezentacji nowych produktów, które wzbogacą ofertę producenta w nadchodzącym sezonie grzewczym. W tym roku wśród nadchodzących premier wyjątkowe miejsce zajmuje kocioł kondensacyjny MCA.
To wydarzenie o szczególnym znaczeniu w historii firmy – po kilku latach prób na rynek trafi produkt wytyczający nowy kierunek w konstrukcji wiszących kotłów kondensacyjnych.

Przy jego projektowaniu uwzględniono wszelkie uwagi i życzenia zebrane przez lata nie tylko od użytkowników poprzedniej wersji kotła Innovens MCA, ale również od instalatorów i serwisantów z całej Europy.

Urządzenie jest dostępne w bogatej gamie modeli, zapewniając dopasowanie do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i warunków późniejszej pracy. Kocioł Innovens MCA wyróżnia się liczbą zastosowanych zaawansowanych rozwiązań technologicznych i użytkowych, takich jak ultrareaktywny wymiennik ciepła, wykonany ze stopu aluminium i krzemu, czy nowa konsola Diematic iSystem, która nie tylko umożliwia współpracę kotła z systemami solarnymi i pompą ciepła, ale i współpracuje z systemem zarządzania inteligentnego budynku.

Ze względu na wcześniejsze wprowadzenie urządzenia na rynek europejski, firma De Dietrich wprowadza na rynek Polski urządzenie sprawdzone nie tylko w warunkach testowych, ale i podczas codziennej, całorocznej eksploatacji.