Nowości

Łaźnia parowa D12 firmy KLAFS

21.05.2012

Pokój dzienny czy miejsce komfortu? My nie czynimy różnicy. Łaźnia parowa ze szkła tworzy płynne przejście pomiędzy strefą Wellness, a obszarem mieszkalnym.

Na pierwszy rzut oka spostrzegasz niekończący się relaks – przy dokładniejszym spojrzeniu inne detale zapraszają do łaźni parowej: jak na przykład siedziska wykonane z drewna teak lub inne indywidualne rozwiązania z kamienia naturalnego lub płytek gresowych.

Ale nie tylko wyglądem nasza łaźnia parowa D12 pasuje perfekcyjnie do Twojego domu: dzięki innowacyjnej budowie modularnej, wielkości kabin oraz ułożenie siedzisk są zmienne. Eleganckie lampy przysufitowe oraz wbudowany prysznic tak harmonijnie dopasowują się do wnętrza jak nasz nowo opracowany system wlotu pary PSI. Zintegrowany pakiet KLAFS GREEN STEAM, dba o to, by również w zakresie środowiska, mieli Państwo możliwość jego ochrony. Inne atrakcje to opcjonalne, pośrednie oświetlenie ze zmianą kolorów lub nasze gwieździste niebo POLAR. Nie dziwimy się, że nie chcesz ukryć tej łaźni parowej.

Łaźnia parowa D12 Oro Nero ma ściany wykończone w  kwitnące na złoto liście, które dla biorących kąpiel w mgle parowej są jak metalowe liście jesiennego deszczu czarne siedziska pasują do DESIGN, a elegancki portal ze szkła, nadaje wzniosłości łaźni parowej.

Źródło: KLAFS

Więcej

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs