Nowości

Nowość! Piana Tytan Professional LOW EXPANSION

16.05.2012

Wysokiej jakości piana pistoletowa przeznaczona do profesjonalnego montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Najważniejszą zaletą piany LOW EXPANSION jest jej bardzo mały przyrost objętości oraz efektywna niskoprężna formuła, co sprawia, że można ją precyzyjnie aplikować, a ryzyko wypaczenia ościeżnic, jest wyeliminowane.

Niskoprężna piana pistoletowa Tytan Professional LOW EXPANSION przeznaczona jest dla profesjonalistów zajmujących się montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Poza montażem stolarki może być stosowana przy wypełnaniu szczelin, izolacji cieplnej sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, przy montażu i izolacji paneli ściennych, blach falistych i dachówek, itp. Tytan Professional LOW EXPANSION znajduje też zastosowanie przy wygłuszaniu i uszczelnianiu ścian działowych, kabin samochodowych oraz przy łączeniu elementów w konstrukcjach szkieletowych.

Jej bardzo niski przyrost (30%-60%) umożliwia precyzyjną aplikację i kontrolowane wypełnianie szczelin. Pozwala to montażyście na oszczędności związane z unikaniem niepotrzebnych strat produktu. Z drugiej strony produkt daje komfort związany z bezpieczeństwem pracy, ponieważ nie wypacza profili okiennych i drzwiowych. Piana Tytan Professional LOW EXPANSION charakteryzuje się bardzo wysoką wydajnością z opakowania, bo aż 55 litrów, a jej doskonała, jednorodna struktura wpływa na lepszą izolacyjność termiczną i akustyczną oraz większą przyczepność do materiałów budowlanych.

Nowość! Piana Tytan Professional LOW EXPANSION
Przyrost objętości (post-ekspansja): 30%-60%
Wydajność: 55 l z opakowania
Izolacyjność akustyczna: 60 dB (certyfikat Rosenheim)
Czas kożuszenia: ≤ 10 min
Czas wstępnej obróbki: ≤ 40 min
Temperatura aplikacji: od +5 ⁰C do +30 ⁰C
Termin ważności: 18 miesięcy

Źródło: Selena

Więcej

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.tytan.pl, www.selena.pl
kontakt@selena.com

Selena