Nowości

Ogrody SPA w domowej lodówce Mastercook

13.08.2009

Najnowszy model lodówki LCTD-920 NFX  marki Mastercook został wyposażony w unikalną funkcję SPA. Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX umożliwia zdrowsze i dłuższe przechowywanie żywności. Gładka powierzchnia drzwi wykonanych ze stali nierdzewnej, poziome uchwyty i specjalna powłoka, na której nie zostają odciski palców sprawiają, że model ten prezentuje się efektownie w każdej kuchni.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX wyposażona jest w nowoczesny system No Frost, który chłodzi i zamraża, nie wytwarzając szronu. Połączenie tej praktycznej funkcji z efektywnością energetyczną o klasie A+, gwarantuje pracę w bardzo szerokim zakresie, od -14 ˚C do +14 ˚C. Tym samym pozwala na stworzenie optymalnych warunków chłodzenia dla różnego rodzaju produktów.

Można również wybrać jeden z kilku zaprogramowanych trybów np. wino, gdzie szuflada samodzielnie dobierze właściwą temperaturę.

Wyjątkowa funkcja SPA, dzięki specjalnemu systemowi cyrkulacji powietrza i wody, gwarantuje utrzymanie stałego poziomu wilgoci i temperatury w pojemnikach na owoce i warzywa. Sprawia też, że wiosenne nowalijki i letnie owoce są nawilżone i dłużej zachowują świeżość oraz cenne witaminy.

Czytelny, podświetlony na niebiesko, pionowy wyświetlacz, został umieszczony w łatwo dostępnym miejscu - na drzwiach lodówki. Elektroniczne sterowanie umożliwia dobranie właściwej temperatury, oddzielnie dla każdej komory chłodziarki, a dzięki specjalnej opcji zapewnia również kontrolę świeżości przetrzymywanych produktów.

Funkcja Wakacje, którą można w łatwy sposób zaprogramować, utrzymuje odpowiednią temperaturę w chłodziarce, zapewniająca właściwe przechowywanie żywności, przy minimalnym zużyciu energii.

Oprócz tych innowacyjnych rozwiązań model LCTD-920 NFX posiada również wszystkie inne praktyczne funkcje, stosowane dotychczas w chłodziarko-zamrażarkach marki Mastercook.

Niezwykle ceniona przez klientów powłoka antybakteryjna Biocare, którą wykończone są wnętrza komór chłodziarki, zabezpiecza żywność przed grzybami i bakteriami. Filtr Hygienizer hamuje rozwój grzybów i bakterii oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu żywność znajduje się zawsze w czystych, higienicznych warunkach. Systemy Multi Fresh i Double Fresh zapewniają doskonałe warunki dla przechowywania mięsa i ryb oraz warzyw i owoców.

Chłodziarko-zamrażarka LCTD-920 NFX to zarówno model wolno stojący jak i nadający się do zabudowy.

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook