Nowości

Nowy Dyrektor Handlowy ds. Eksportu w Vetrex

16.05.2012

Z dniem 1 maja pan Paweł Jodinis objął posadę Dyrektora Handlowego ds. Eksportu w Vetrex. Na nowym stanowisku jego głównym zadaniem będzie kierowanie i rozwijanie sieci dystrybucji w krajach europejskich. Dotychczas pan Jodinis pełnił funkcję Kierownika ds. Eksportu.

Vetrex intensywnie się rozwija. Zarząd firmy daje zielone światło na wszelkie nowe pomysły i nie boi się inwestować – w technologie, sprzęt, szkolenia, ludzi. W Vetrex od początku stawiano na jakość produktów i profesjonalną obsługę klienta. Teraz widać, że obrany kierunek polityki firmy był strzałem w dziesiątkę i zaowocował międzynarodowym uznaniem i zaufaniem do marki. Vetrex ma już firmowe salony w Rosji i Norwegii, poza tym jego produkty dystrybuowane są w całej Europie, a także w Afryce. Obecnie prowadzone są kluczowe negocjacje z inwestorami z Włoch, Francji i Niemiec. Nawiązanie i sukcesywne rozwijanie wielu z wymienionych kontaktów handlowych jest zasługą pana Jodinisa – nowego Dyrektora Handlowego ds. Eksportu w Vetrex.

Szybki rozwój eksportu to sukces całej firmy. Ambitne plany realizowane są dzięki ciężkiej pracy działów eksportu, technologii, produkcji i magazynu – każdy ma w nim swój udział. W ostatnim czasie wiele się nauczyliśmy i poczyniliśmy liczne przygotowania, dzięki czemu łatwiej będzie się nam podjąć nowych wyzwań.

Rynek europejski jest bardzo zróżnicowany pod względem preferencji klientów, liczby rozwiązań oraz wymagań technicznych - na szczęście posiadamy ogromny potencjał oraz solidnych partnerów wśród naszych dostawców, na których zawsze możemy liczyć. Jesteśmy pewni, że uda nam się dopasować naszą ofertę do oczekiwań zagranicznych klientów – tłumaczy Paweł Jodinis.

Pan Jodinis zdobywał doświadczenia zawodowe m.in. w Niemczech. Rozpoczął pracę w Vetrex w 2006 roku, jednym z pierwszych priorytetów była organizacja targów dla firmy. Dziś Vetrex z powodzeniem uczestniczy w najważniejszych imprezach targowych dla branży budowlanej na starym kontynencie. Międzynarodowa praktyka, doskonała znajomość zagranicznych rynków i języków, pozwoliły mu odnieść wiele sukcesów i zainicjować liczne przedsięwzięcia, które przyniosły marce wymierne korzyści. Na nowym stanowisku, pan Jodinis planuje kontynuować dotychczasową politykę eksportową.

Ustabilizowanie pozycji rynkowej Vetrex w krajach, w których firma posiada swoje przedstawicielstwa oraz rozwój marki na nowych, bardzo trudnych i wymagających pod wieloma względami rynkach to nasze plany na najbliższą przyszłość. Nic więcej nie zdradzę, nie chcę zapeszyć – informuje pan Jodinis. Paweł Jodinis jest magistrem bankowości. Ukończył wiele kursów z zakresu sprzedaży, zarządzania. Interesuje się motoryzacją i nowymi technologiami. Wolny czas spędza z żoną i małą córeczką, które są dla niego nieustającą inspiracją i źródłem motywacji.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex