Nowości

Nowa inteligentna zmywarka BEKO DFN analizująca stopień zabrudzenia naczyń

11.08.2009

Nowa zmywarka Beko One wygląda i działa jak produkt przyszłości. Jej obudowa wykonana jest z metalu w kolorze inox, na którym nie pozostają odciski palców. Wyposażono ją w modny, wąski panel sterujący z jednym przyciskiem. Po jego naciśnięciu urządzenie samo dobierze optymalny program do ich umycia.

11 niezależnych sensorów wewnątrz urządzenia tworzy inteligentny system zmywarki BEKO One, a 3 z nich są podstawa tego systemu. Dzięki niemu zmywarka analizuje ilość naczyń, stopień ich zabrudzenia, a nawet poziom twardości wody i wybiera najbardziej odpowiedni program do ich umycia.

Zmywarka BEKO DFN 1000 X pozmywa wybierając jeden z pięciu programów w przedziale od 40° do 70° C.

Zmywarka wyposażona jest w podświetlany wyświetlacz LCD, który pokazuje użytkownikowi, czy naczynia są właśnie płukane, myte, czy suszone. Podczas, gdy urządzenie analizuje ilość i stopień zabrudzenia naczyń, na wyświetlaczu pojawia się informacja "analyzing", dopóki nie zostanie wybrany optymalny program zmywania. Wyświetlacz pokazuje także ostrzeżenia np. o niedomkniętych drzwiach, o chwilowym braku wody, o konieczności wyczyszczenia filtra lub wezwania serwisu.

Gdy naczynia są już czyste, zmywarka BEKO DFN 1000 X pokaże nam, ile energii i wody zużyła do ich umycia. Urządzenie jest także wyposażone we wskaźnik sygnalizujący niski poziom płynu nabłyszczającego i soli. W zmywarce zastosowano technologię Mix Wash która sprawia, że mniej zabrudzone naczynia w górnym koszu myte są łagodniej i pod mniejszym ciśnieniem niż naczynia bardziej zabrudzone, umieszczone w dolnym koszu. Technologia Mix Wash współpracuje z nowoczesnym, bezszczotkowym silnikiem elektrycznym.

Zmywarka BEKO DFN 1000 X jest wyposażona w system Acrobat, który pozwala regulować wysokość górnego kosza nawet przy pełnym załadunku. Najnowsza zmywarka BEKO, tak jak wiele innych produktów tej marki, jest objęta bezpłatną pięcioletnią opieką gwarancyjną.

Podstawowe parametry zmywarki BEKO DFN 1000 X :

  • klasa energetyczna/zmywania/suszenia: AAA,
  • zużycie wody 10 l,
  • zużycie energii 1,05 kWh,
  • elektroniczne sterowanie,
  • auto 40° - 65° C (pięć temperatur zmywania),
  • zabezpieczenie przed zalaniem,
  • 3 poziomy spryskiwania,
  • poziom hałasu 42 dB,
  • wymiary produktu 85 x 59,8 x 57 WxSxG (cm).

Więcej informacji na stronie www.beko.com.pl