Nowości

Nowości od Deante

20.04.2012

Kolekcje ZORBA i POLKA to najnowsze modele zlewozmywaków granitowych, które trafiły do sprzedaży wraz z nadejściem wiosny. Wyróżniają się nie tylko eleganckim wykończeniem, ale również łatwością w utrzymaniu czystości, co z pewnością doceni każdy użytkownik kuchni.

Flagowym reprezentantem kolekcji ZORBA jest model ZQZ G113. to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie zlewozmywaków na polskim rynku. Właściwości antyseptyczne gwarantują mu wykorzystane w procesie produkcji jony srebra. Nowoczesne wykończenie modelu ZQZ G113 to zasługa wykorzystanych w procesie produkcji drobniejszych cząstek granitu. Dzięki temu, jego powierzchnia jest jeszcze gładsza i delikatniejsza w dotyku.

Zatopione w masie granitowej frakcje aluminium nadają produktowi subtelny połysk, który współgra z silnie nasyconą, jednolitą barwą. Zlewozmywak koloru grafitowy metalik dostępny będzie w wersji 1-komorowej z ociekaczem o wymiarach 760x440x160 mm. Do oferty wprowadzono także klasycznie wykończone modele ZQZ 7113 (standardowy grafit) i ZQZ 2113 w wariancie piaskowym.

Nowości od Deante. Model Polka to z kolei 1-komorowy zlewozmywak granitowy z ociekaczem, odwołujący się do najlepszych tradycji minimalistycznego wzornictwa. Jego wyważony design charakteryzuje prostota i równowaga, które przypadną do gustu zwolennikom ponadczasowych rozwiązań. Doświadczenie wskazuje, że Polacy cenią funkcjonalność, a przede wszystkim – rozwiązania pozwalające zwiększyć przestrzeń do prac kuchennych.

Odporna na skoki temperatur i dostosowana wymiarami do wielkości polskich kuchni, Polka może np. służyć za miejsce do odstawiania gorących garnków, kiedy brakuje nam miejsca na kuchence. Dostępna w dwóch odcieniach, z łatwością wpisze się w zawsze modne i popularne aranżacje: zgodnie z hasłem „POLKA w każdej POLSKIEJ kuchni”.

Nowoczesny, a zarazem uniwersalny design łączy się z pionierskimi rozwiązaniami technicznymi. Zlewozmywaki z serii ZORBA oraz POLKA z pewnością spotkają się z uznaniem klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają czystość i higienę podczas sprzątania i gotowania – mówi Małgorzata Famulska, Product Mananager w firmie Deante.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante