Nowości

Centrala wentylacyjna BERLUF Selen II

16.04.2012

W oparciu o innowacyjne technologie konstruktorzy marki BERLUF stworzyli funkcjonalne centrale wentylacyjne SELEN II 500 oraz SELEN II 800.

Centrala wentylacyjna BERLUF Selen II

Produkty te są zmodernizowaną wersją, cieszących się dużym uznaniem, centrali SELEN 500 i SELEN 800. Nowe modele urządzeń charakteryzują się jeszcze niższym poziomem hałasu, intuicyjnym modułem sterowania oraz możliwością konfigurowania z pracą takich urządzeń jak, gruntowy wymiennik ciepła, nagrzewnice i czujnik CO.

Otoczenie, w jakim przebywamy na co dzień, a dokładnie  powietrze jakim oddychamy, nie jest wolne od szkodliwych substancji, które w znacznym stopniu wpływają na samopoczucie i zdrowie domowników. W skutecznym zniwelowaniu tych niedogodności pomoże inteligentny system wentylacji, powstały w oparciu o innowacyjne centrale wentylacyjne SELEN II marki BERLUF. Bezpieczeństwo użytkowania, niezawodność i bardzo dobre parametry pracy sprawiają, że centrale SELEN II 500 oraz SELLEN II 800 stanowią nieodzowny element wyposażenia nowoczesnego, przyjaznego ludziom i środowisku, domu.

Więcej