Nowości

Kontrastowy „Multikulturalizm” Trendy MAGNAT 2012

27.03.2012

W różnorodności, na styku kultur i silnych, otwartych tożsamości rodzi się nowy odbiór wartości estetycznych, nowe oblicze piękna.

Multikulturalizm, jeden z czterech trendów MAGNAT na 2012 rok, wyrósł z różnorodności kultur wzajemnie na siebie oddziałujących. Malowanie i tworzenie nowych przestrzeni jest ponadczasową przyjemnością. Ma to swoje odbicie we współczesnych wnętrzach.

Komunikacja barw zestawionych w pomieszczeniach prowadzi do szczególnego efektu, powstałego w wyniku tego niecodziennego dialogu. Wyjątkowe zestawienie odcieni, niczym zestawienie różnych osobowości, jednocześnie kontrastuje i podkreśla się wzajemnie. Bogactwo różnorodności, poszukiwanie neutralnego tła i odkrywanie nowego oblicza piękna, stanowią fundament tego trendu.

Kontrastowe zestawienie kolorów wprowadza do wnętrza dynamikę zachęca do dialogu. Płynie z niego pozytywna energia i ważna lekcja tolerancji. Kolory farb MAGNAT - namiętny „Ognisty Karnelian” i gorący „Piasek Pustyni”, stanowią uzupełniający się nawzajem zgrany duet. Kreują nową przestrzeń przesiąkniętą duchem akceptacji. Tak jak bohaterowie trendu szukają wspólnego języka, tak te kolory tworzą między sobą niepowtarzalną komunikację  

Wnętrza zaaranżowane z wykorzystaniem kolorów farb MAGNAT z trendu Multikulturalizm
są indywidualne, wyrażają nasze pasje i zainteresowania. Kolory nacechowane emocjonalnie, będące wyrazem naszej osobowości, przeżyć czy korzeni, stają się elementami budującymi przestrzeń.

Mój dom mówi o mnie. Jest w nim miejsce na spotkania, rozmowy i zabawę. Tutaj spotyka się autentyczną osobowość zakodowaną w wysmakowanym języku designu. Kolory, które lubimy, kształty, które nas zachwycają…

To nasz styl życia, to my!

Źródło: Śnieżka

Więcej

Firma powiązana:

Magnat

Telefon 14 681 11 11
www.magnatfarby.pl

Magnat