Nowości

Intercasa: Nowoczesna łazienka – kolekcja iSPA

05.01.2017

Gessi idąc z duchem czasu, stworzył niepowtarzalną kolekcję zainspirowaną nowoczesnymi technologiami. W serii iSPA dominują proste formy o gładko zaokrąglonych narożnikach, które do złudzenia przypominają kształt iPhone’a.

Włoski producent, Gessi nieustannie patrzy w przyszłość, proponując rozwiązania dotąd nieznane, wizjonerskie i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających architektów. Jego najnowsza kolekcja, iSPA została zainspirowana nowoczesnymi technologiami użytkowymi –  we wszystkich elementach serii widoczny jest charakterystyczny kształt iPhone’a.

We wszystkich elementach serii widoczny jest charakterystyczny kształt iPhone’a

Proste formy o gładko zaokrąglonych narożnikach, niczym wygładzone przez prąd wodny otoczaki to wizja nowoczesnej łazienki. Jednak kolekcja iSPA to nie tylko miły dla oka design, ale również funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługują inteligentne baterie sterowane sensorowo, a także rozbudowany program Wellness z podświetlanymi kaskadami. Innowacyjność, unikatowy design i najwyższą jakość produktów Gessi już dawno docenili zarówno indywidualni klienci, jak i luksusowe sieci hotelowe.

Proste formy o gładko zaokrąglonych narożnikach, niczym wygładzone przez prąd wodny otoczaki to wizja nowoczesnej łazienki

Elementy wyposażenia włoskiego producenta można znaleźć, m.in. w placówkach InterContinental czy Kempinski, a nowoczesna kolekcja iSPA została wykorzystana przy aranżacji wnętrz jedynego w Europie 7-gwiazdkowego hotelu.

Kolekcja iSPA to szeroka oferta, która zawiera idealnie dopasowane komponenty w ramach jednej rodziny produktów

Kolekcja iSPA to szeroka oferta, która zawiera idealnie dopasowane komponenty w ramach jednej rodziny produktów. W ofercie producenta znajdują się, m.in. armatura, umywalki, miski WC i bidety, wanny, a także akcesoria, które nadają łazience niepowtarzalnego charakteru.

źródło i zdjęcia: Intercasa

Firma powiązana:

Intercasa

Telefon 608 346 370
www.intercasa.pl, www.intercasa.com.pl
home@intercasa.pl

Intercasa