Nowości

Lampy wiszące Kandel z serii ”QuaDesi Ring”

20.03.2012

Lampy wiszące Kandel z serii ”QuaDesi Ring” (o średnicy 32 cm) są  przeznaczone przede wszystkim do oświetlenia powierzchni stołów (o szerokości od 70 do 100 cm). QuaDesi Ring znakomicie oświetlają obszar stołu i równocześnie rozświetlają pomieszczenie. Źródłem światła w lampach QuaDesi Ring mogą być duże gabarytowo energooszczędne źródła światła.


 Inna propozycja projektu Kandel QuaDesi, model SOL

Lampa QuaDesi Ring złożona jest z dwóch kloszy, usztywnionych poziomymi pierścieniami . Wewnętrzny klosz jest zawsze biały dzięki temu nie wpływa na barwę światła pod lampą, od dołu zamknięty jest matowym pierścieniem, który dodatkowo rozprasza światło i chroni oczy użytkownika przed zjawiskiem olśnienia.

Wszystkie materiały użyte do budowy lampy QuaDesi Ring są materiałami najwyższej jakości produkowanymi w specyficzny sposób dzięki któremu mają właściwości antystatyczne (nie przyciągają kurzu i są łatwe do utrzymania w czystości)

Lampa QuaDesi Ring może być oferowana jako zestaw płaskich elementów do samodzielnego montażu. Minimalizacja gabarytów lampy w trakcie dystrybucji może korzystnie wpływać na końcową cenę produktu, a także zdecydowanie usprawnić sprzedaż wysyłkową.

Do produkcji lamp QuaDesi Ring możemy używać bardzo szerokiej gamy kolorystycznej  materiałów. Przy zawsze białym kloszu wewnętrznym możemy zestawiać różne kombinacje elementów. W ten sposób mogą powstawać obiekty niezwykle subtelne i stonowane barwnie jak i bardzo ekspresyjne i kolorowe. Mamy nadzieję, że użytkownicy docenią znakomite cechy użytkowe i estetyczne lamp serii QuaDesi Ring, oraz ich niezwykłą prostotę i trwałość - Designer Ludwik Matuszek

Lampa z serii QuaDesi Ring jest zdobywcą II miejsca na tegorocznych targach oświetleniowych w Warszawie.

Źródło: Kandel

Więcej

 

Firma powiązana:

Kandel

Telefon 12 658 83 31
www.kandel.com.pl
biuro@kandel.com.pl

Kandel