Nowości

Drzwi wejściowe ELIT firmy OknoPlus

06.08.2009

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu oraz świadectwo estetycznych upodobań gospodarzy. Piękne i solidnie wykonane  podkreślają charakter budynku i jednocześnie podsycają ciekawość odnośnie wystroju wnętrza.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników wrażliwych na piękno i kunszt konstrukcji oraz ceniących sobie komfort użytkowania, firma OknoPlus wprowadziła na rynek drzwi wejściowe ELIT.

Drzwi wejściowe ELIT firmy OknoPlus oddają piękno dwóch surowców - szkła oraz drewna, używanych przez człowieka od niepamiętnych czasów. Owocuje to mocą i trwałością rozwiązań, a także subtelnym, pełnym finezji i elegancji designem.

Drzwi wykonywane są z wysokiej klasy profilu PCV oraz ze szklanego, dekoracyjnego wypełnienia. Jest ono dostępne w dwóch wersjach – piaskowane szkło może być wykorzystane jako tło dla przeźroczystych kwadratów lub jako równoramienne czworokąty na przejrzystym szkle.

Połączenie elegancji i subtelności osiągniemy także dzięki wykończeniom ze stali szlachetnej. Szeroka gama klamek, wizjerów, podchwytów i kołatek podkreśli indywidualny charakter drzwi, dopasowując je zarówno do domów w starym stylu, jak i do tych z powiewem nowoczesności.

Model ELIT to model dedykowany dla firmy OknoPlus przez ADECO, uznanego na rynku producenta wypełnień. ELIT są zatem nie tylko elitarne, ale także unikalne. Wyróżnia je zarówno oryginalny design, jak i konstrukcja. Podobnie jak cała gama drzwi wejściowych firmy OknoPlus, stanowią spełnienie zamysłów projektantów, którzy chcieli uczynić nasze życie bardziej komfortowym i bezpiecznym.

Drzwi wejściowe ELIT firmy OknoPlus możemy  otwierać na zewnątrz oraz do wewnątrz, według uznania użytkownika. Okucia drzwiowe zostały dobrane według najwyższych standardów. Wzmocnienie stalowe paneli jest grubsze niż, to stosowane w oknach. Drzwi składają się z paneli wypełnionych pianką poliuretanową o szczególnie wysokiej gęstości (90kg/m3), a warstwa wierzchnia dodatkowo wzmocniona jest włóknem szklanym poliestru.

Niektóre elementy panelu robione są ręcznie. Na drewnianej powłoce można  dostrzec delikatny zarys słojów drewna. Skrzydło drzwiowe wyposażone jest także we wzmocniony narożnik, co niweluje otarcia i uderzenia.

Współczynnik izolacyjności termicznej drzwi ELIT firmy OknoPlus wynosi U=0,957W/m2K.


Szczegóły na stronie www.oknoplus.com.pl

Firma powiązana:

OknoPlus

Telefon 12 277 57 00, 0 800 13 00 54 (infolinia)
www.oknoplus.com.pl
biuro@oknoplus.com.pl

OknoPlus