Nowości

Meble biurowe Kinnarps - nowości

02.03.2012

Z wielką przyjemnością informujemy, że na zakończonych niedawno Międzynarodowych Targach Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie zaprezentowano nowe produkty, które pojawiły się w ofercie designerskich marek należących do portfolio Grupy Kinnarps.

Meble biurowe od Kinnarps - nowości

Monolite to więcej niż sofa. To jednocześnie kącik kawowy, miejsce do nieformalnych, kreatywnych spotkań, miejsce odpoczynku. Dzięki wysokim oparciom i niezbyt głębokim siedziskom sofa nie zajmuje dużo miejsca. Elegancka, przykuwąjaca uwagę sofa doskonale sprawdzi się w kawiarniach, poczekalniach, przestrzeniach open space.

Pikowana pufa lub modułowa wygodna sofa, to nie wszystko, co oferują projektanci nowej serii mebli Monolog. W tej rodzinie siedzisk kryje się znacznie więcej. Dzięki dostawkom możemy w łatwy sposób sięgnąć po gazetę, podpiąć swój laptop do prądu lub internetu, czy nawet wkomponować kwiaty między siedziskami. Liczba konfiguracji zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników i przestrzeni.

Rodzina hokerów Plint się powiększa. Nową opcją jest podstawa na bujanych płozach. Ruch pobudza pracę umysłu, toteż z pewnością miejsca spotkań wyposażone w grupę hokerów Plint uwolni tkwiące w Was pokłady kreatywnej energii.

Aeon Lounge to dwa nowe modele w rodzinie siedzisk. Zaprojektowane w nieco niższej, szerszej i bardziej wypoczynkowej wersji niż model klasyczny. Powstały na życzenie publiczności, jako odpowiedź na liczne zapytania kierowane do słynnego trio projektantów, (Claesson, Koivisto, Rune). Wykorzystując siedziska z serii Aeon, można tworzyć całościowe rozwiązania zarówno do sal konferencyjnych, jak i miejsc spotkań mniej formalnych, a także eleganckich poczekalni i strefy recepcji

Sitter to kołyska dla dorosłych. Konstrukcja tego krzesła pozwala na łagodne bujanie się bez ryzyka przewrócenia. Delikatna forma krzesła Sitter pasuje do jego kojącego charakteru. W tym fotelu każdy uwolni się od stresu dnia codziennego.

Boy to nowe krzesło o uniwersalnym zastosowaniu z oferty Skandiformu. Zintegrowane siedzisko i oparcie, wykonane z tworzywa sztucznego w kolorach: białym, czarnym lub czerwonym, zapewnia wyjątkowy komfort i wygodę. Rama krzesła dostępna w wersji drewnianej lub chromowanej. Projekt Boy to esencja tego, czym powinno być krzesło - czystość formy przekłada się nie tylko na komfort użytkowania lecz także na świetny stosunek jakości do ceny. 

Źródło: Kinnarps

Więcej