Nowości

Obrzeża Canto firmy Polbruk

22.02.2012

Ogrodowe aranżacje muszą być dopracowane w każdym szczególe, tylko wtedy będą stanowić spójną kompozycję. Obrzeża ozdobne Canto, nowość w ofercie firmy Polbruk, o grubości 10 cm i wysokości 18 cm pomogą dyskretnie uporządkować przestrzeń oraz wprowadzić nieco ładu.

Ogród będzie wyglądał na zadbany i przemyślany, zachęcając do jego odwiedzania. Przy pomocy obrzeży Canto firmy Polbruk możemy  wykonać obramowania ścieżek, odgradzając chodnik od budynku, trawnika, czy pasów z kwiatami. Dzięki temu utrzymamy nawierzchnię w czystości i unikniemy przesypywania się ziemi i kory oraz wrastania trawy pomiędzy kostkę lub płytki.

Obrzeża wykorzystać również można do otaczania klombów, drzew, altanek, oczek wodnych oraz innych znajdujących się w ogrodzie elementów dekoracyjnych. Będzie to stanowiło estetyczne wykończenie,  a  cała kompozycja zostanie dopięta na ostatni guzik. Wizualny efekt wzmocni jednostronnie zaokrąglony kształt obrzeży oraz naturalna kolorystyka – szary, grafitowy, czerwony, żółty, brązowy oraz oliwkowy. Co więcej, obrzeża Canto firmy Polbruk dostępne są w dwóch wersjach – standardowej gładkiej oraz obijanej, która świetnie  wpisze się w stylistykę ogrodów retro, podkreślając ich wyjątkowy charakter.

O wyjątkowości ogrodu nie decyduje jedynie  wysprzątana nawierzchnia, wypielęgnowane rabaty i  perfekcyjnie przycięte krzewy. Ważne są również z pozoru nierzucające się w oczy elementy, takie jak wykończenie nawierzchni czy odgrodzenie poszczególnych miejsc. Palisady łamane i obrzeża Canto firmy Polbruk sprawią, że także te aspekty pozostaną bez zarzutu.

Palisada łamana Polbruk
Wysokość: 45 cm
Cena brutto: szare 9,84 zł; kolor 12,30 zł

Obrzeże ozdobne Canto Polbruk
Grubość: 10 cm
Wysokość:  18 cm
Cena brutto: od 1,72 zł do 4,06 zł

Źródło: Polbruk

Więcej