Nowości

Nowa seria gniazd i łączników Karlik Elektrotechnik

21.02.2012

Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o. wprowadziła do oferty nową serię gniazd i łączników w systemie podtynkowym, modułowym. Produkty serii DECO zaspokajają wymagania, jakie stawia współczesna architektura. Są perfekcyjnym dopełnieniem nowoczesnego wyposażenia wnętrz. Prosta - ponadczasowa forma, jakość wykonania, niezawodny system, to tylko niektóre z zalet kolekcji gniazd i łączników.

Nowa seria gniazd i łączników Karlik Elektrotechnik

Osprzęt dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, bogatej palecie kolorystycznej i uniwersalnej formie potrafi sprostać potrzebom każdego klienta. Seria posiada ramki wielokrotne – uniwersalne do poziomego i pionowego montażu mechanizmów. Daje to swobodę i nieograniczone możliwości w aranżacji każdego wnętrza. Gniazda i łączniki serii DECO dostępne są w klasycznych odcieniach bieli i beżu, jak również w kolorach metalizowanych: srebrnym, złotym i brązowym.

Dodatkowym kolorem jest kolor grafitowy, który świetnie podkreśla nowoczesną formę osprzętu, zwłaszcza w kombinacjach kolorystycznych z białym i srebrnym metalik. Atutem, wyróżniającym tą serię od innych, jest zastosowanie pośredniej ramki, która w połączeniu z klawiszem sprawia wrażenie jakby na ścianie wisiał mały łącznik lub gniazdko. Efekt podwójnej ramki dodaje charakteru i wyjątkowości wnętrzu w duchu minimalistycznych aranżacji. Podstawowa oferta gniazd i łączników została uzupełniona o gniazda multimedialne, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów, dbających o estetykę instalacji wykluczającą chaotycznie wiszące czy poplątane przewody za telewizorem oraz urządzeniami audio/wideo.

Solidność konstrukcji i prosty montaż

Każdy elektryk przyzna, że szybki i nieskomplikowany montaż osprzętu elektroinstalacyjnego to ważny element podczas jego pracy, mający niewątpliwie wpływ na wybór osprzętu i jego montaż u klientów. Solidna konstrukcja daje natomiast, pewność bezpieczeństwa i trwałość wykonanej instalacji. Produkty serii DECO posiadają szereg funkcjonalnych rozwiązań gwarantujących wygodną i sprawną instalację oraz bezpieczeństwo użytkowania. Blacha centralna, stabilizatory montażu, nie wypadające nakrętki… to tylko niektóre z zalet ułatwiających montaż. Zastosowanie tworzywa sztucznego ASA - twardego, wzmocnionego, odpornego na wszelkie zarysowania gwarantuje najwyższą jakość i trwałość oferowanych produktów serii DECO.

Atrakcyjna alternatywa w świecie osprzętu elektroinstalacyjnego

Gniazda i łączniki serii DECO są wyjątkowe w swojej prostocie formy i różnorodności funkcji, stanowią ciekawą propozycję zarówno dla elektroinstalatora, inwestora jak i klienta końcowego. Jako elementy wyposażenia wnętrz nadadzą subtelnej dekoracji każdej ścianie na której zostaną zamontowane i znajdą zastosowanie.

Źródło: Karlik Elektrotechnik

Więcej

Firma powiązana:

Karlik Elektrotechnik

Telefon 61 438 64 95
www.karlik.pl
karlik@karlik.pl

Karlik Elektrotechnik