Nowości

Wzór dobrego stylu – drzwi ARCO marki POL-SKONE

21.02.2012

Firma POL-SKONE wprowadziła do oferty nowoczesne drzwi wewnętrzne ARCO, które umożliwiają stworzenie indywidualnego klimatu wnętrza. Produkt dostępny w wielu wariantach wzorów i powierzchni wyznacza wzór dobrego stylu, dzięki umiejętnemu połączeniu oszczędności formy z wysmakowaną dekoracyjnością.

Aktualnym trendem jest kreatywne łączenie stylu minimalistycznego z bardziej dekoracyjnymi kierunkami w architekturze wnętrz, poprzez wprowadzanie pełnych blasku elementów w postaci secesyjnych luster czy finezyjnych lamp w stylu art déco. W ten sposób powstają świeże kompozycje, bazujące na intrygujących zestawieniach faktur, wzorów i kolorów.

Z myślą o wnętrzach łączących różne konwencje stylistyczne, firma POL-SKONE wprowadziła na początku roku linię drzwi wewnętrznych ARCO, w skład której wchodzi 8 modeli łączących nowoczesną estetykę z solidnością wykonania. Nowe propozycje wyróżniają się charakterystycznym układem paneli i przeszkleń o różnych szerokościach. Drzwi ARCO są dostępne w aż 7 wersjach kolorystycznych z kolekcji ECO TOP oraz 4 tonacjach z palety GRAVISTONE. Ekologiczna powierzchnia ECO TOP występuje w gamie modnych odcieni, od śnieżnej bieli poprzez beże i szarości orzecha kaukaskiego oraz klonu, aż po głębokie tonacje dębu ciemnego i akacji ciemnej. Natomiast powierzchnia GRAVISTONE w wersjach biały, latte, karmel oraz czekolada wyróżnia się niepowtarzalnym efektem przestrzennej struktury naturalnego drewna. Do wszystkich tych powierzchni drzwi dopasowano przeszklenia w wersji biały mat lub brąz mat.

Drzwi, jako jeden z reprezentacyjnych elementów aranżacji wnętrza pomagają kształtować jego klimat, zarówno poprzez ciekawe zestawienia kolorów i form, jak i grę światła. Duży wybór modeli z serii ARCO pozwoli swobodnie dobrać ich odcień do wyglądu mebli, ścian czy stolarki okiennej. W modelach ARCO w ciemnych tonacjach akacja ciemna z kolekcji ECO TOP czy czekolada z serii GRAVISTONE zastosowano wypełnienie z brązowego szkła matowego, dzięki czemu charakteryzują się wysublimowaną elegancją.

Drzwi w takiej kolorystyce doskonale prezentują się w zestawieniu z ciemnymi meblami i ścianami w stonowanych beżach lub fioletach. Natomiast modele ARCO w jasnych kolorach: biały, klon i latte zestawiono ze szkleniem biały mat. Dzięki swojej subtelnej stylistyce doskonale wkomponują się w nowoczesne, kreowane światłem aranżacje zdominowane przez lśniące powierzchnie i chłodną kolorystykę.

W zależności od ilości światła w pomieszczeniu i miejsca zastosowania drzwi, można dobrać model pełny lub o dużej powierzchni przeszklenia. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny wzór W5S, w którym zastosowano wypełnienie  z tafli matowego szkła, podzielonej optycznie 3 poziomymi panelami, zgrupowanymi w połowie skrzydła. Drzwi ze szklanym wypełnieniem pozwolą wprowadzić do wnętrza rozproszone światło, co nada mu przyjazny charakter. Natomiast w pomieszczeniach, w których chcemy utrzymać intymność można zastosować drzwi pełne z kolekcji ARCO o stylistyce nawiązującej do modeli przeszklonych.

Wzór dobrego stylu – drzwi ARCO marki POL-SKONE
Orientacyjne ceny:
ARCO, cena za skrzydło od 320 zł + VAT
Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Źródło: POL-SKONE

Więcej

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone