Nowości

NORDIC S – modernistyczne oblicze ciepła

20.02.2012

Firma POL-SKONE rozszerzyła ofertę docenianych przez Klientów drzwi zewnętrznych NORDIC o nowy model NORDIC S. Modernistyczny design, solidna konstrukcja i optymalne parametry termoizolacyjne to najważniejsze atuty najnowszego wzoru drzwi.

Nowa kolekcja skrzydeł wejściowych NORDIC S, dostępna w szerokiej gamie wzorów i kolorów to doskonała propozycja dla nowoczesnej architektury. Nowoczesne i modernistyczne budownictwo  charakteryzuje się maksymalnym uproszczeniem kształtów, które dają wrażenie surowości, lecz również subtelnego wysmakowania. Ściany zewnętrzne są ozdobione starannie dobranymi, prostymi akcentami wykonanymi ze szkła, metalu czy w końcu naturalnych surowców. Z myślą o tego typu budownictwie powstała nowa seria drewnianych drzwi zewnętrznych NORDIC S, stanowiąca połączenie minimalistycznego designu z bardzo dobrymi parametrami funkcjonalnymi: ochroną cieplną, stabilnością i właściwościami antywłamaniowymi.

Uporządkowany design
Nowa kolekcja drewnianych drzwi zewnętrznych NORDIC S firmy POL-SKONE wyróżnia się czystością formy i geometryczną estetyką. Drzwi zwracają uwagę gładką powierzchnią skrzydła zaakcentowaną ułożonymi liniowo szkleniami w kształcie kwadratów i prostokątów. Ostro zarysowane kontury przeszkleń stanowią zdecydowany akcent wzorniczy, nadający skrzydłu modernistyczną stylistykę. W zależności od modelu, występuje aż 10 wersji kształtu i położenia szklanych wypełnień. Produkt jest dostępny w 2 kolorach standardowych – biel i brąz, jednak na życzenie może być malowany na jeden z kolorów z palety RAL i NCS lub pokryty lakierem transparentnymi, podkreślającymi piękno naturalnego drewna.

Bariera dla surowych warunków
Linia drzwi zewnętrznych NORDIC S firmy POL-SKONE została wykonana z wysokiej jakości, naturalnych surowców, gwarantujących doskonałe parametry termoizolacyjne, trwałość i zadowolenie z wyboru. Skrzydło o grubości 60 mm wykonano w systemie przylgowym, na bazie drewnianego ramiaka z sosny. Wypełnienie stanowi warstwa termoizolacyjna, która zapewnia doskonałą ochronę termiczną. Nowoczesna technologia stosowana w firmie POL-SKONE pozwala na produkcję drzwi o współczynniku przenikania ciepła Ud: 1,1 W/m2K dla drzwi referencyjnych. Zespolone szyby antywłamaniowe klasy P4 z przezroczystą szybą STEPS są odporne na rozbicie zapewniając komfort użytkowania. Dodatkową ochronę przed nieproszonymi gośćmi zapewnia zamek wielopunktowy klasy 4 oraz bolce antywyważeniowe.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.
Orientacyjne ceny:
Drzwi zewnętrzne malowane NORDIC S W01,  cena od 1870 zł + VAT
Drzwi zewnętrzne bejcowane NORDIC S W01,  cena od 2270 zł + VAT

NORDIC S – modernistyczne oblicze ciepła – więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Źródło: POL-SKONE

Więcej

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone